Коли більшість людей чують слово священство, вони, ймовірно, думають про католицького священника. Хоча це один зі способів думати про це, давайте поговоримо про те, що таке священство в Церкві Ісуса Христа Святих Останніх Днів.

Що таке священство?

Священство — це сила й повноваження діяти від імені Бога. Священство існувало тисячі років, але було втрачено після того, як усі апостоли Христа були вбиті.

Однак ми віримо, що цю священну владу було відновлено Джозефу Сміту, першому пророку церкви. Він отримав повноваження від Івана Христителя та перших апостолів Христа Петра, Якова та Івана, коли вони відвідали його як воскреслі особи і дали йому повноваження священства.

Навіщо потрібні належні повноваження?

Ресурс: tvo.org

Уявіть, що лікар зупиняє вас, щоб виписати штраф за перевищення швидкості.

Ви справді зробили б те, що він сказав?

Чому ні?

Повноваження важливі, оскільки це означає, що особа, яка їх має, уповноважена діяти певним чином.

Христос заснував Свою церкву під час Свого життя на землі. Він покликав апостолів і дав їм силу й повноваження діяти від імені Бога. Апостоли могли використовувати Божу силу та владу лише тому, що їм було дозволено це.

Ми віримо, що Церква Христа була відновлена на Землі, включаючи апостолів і пророка, які мають і делегують Божу силу й повноваження благословляти життя кожного на Землі.

Хто може це отримати?

Будь-який гідний чоловік віком від 12 років може мати священство. Однак важливо зазначити, що, як сказав Даллін Х. Оукс, «чоловіки не є «священством». Чоловіки мають священство зі священним обов’язком використовувати його для благословення всіх дітей Божих».

Чому жінки не мають священства?

Ресурс: churchofjesuschrist.org

Хоча жінки не мають священства, вони виконують багато лідерських функцій у церкві. Навіть не маючи священства, жінки в церкві виконують повноваження у своїх конкретних обов’язках.

Шері Дью, лідер в церкви, поділилася цією безцінною ідеєю про різницю між ключами священства, повноваженнями та силою: «Ключі священства санкціонують спасительні обряди. [наприклад, хрищення та інші] Для виконання цих обрядів необхідна влада священства. Сила священства доступна для всіх, хто отримує ці обряди». Тому, хоча жінки не мають повноважень та влади священства, вони мають повний доступ до сили священства або Божої сили, яка діє в їхньому житті, так само як і в житті чоловіків.

Те, що жінки не мають священства, не означає, що вони вважаються меншими, ніж чоловіки. Жінкам дають різні, але все ще важливі божественні дари. Бог бачить чоловіків і жінок рівними, але різними.

Як це працює?

Ресурс: ldsdaily.com

Мати священство означає, що гідні чоловіки можуть виконувати певні обряди, такі як причастя, хрищення, дарування Святого Духа та благословення священства.

Досить цікаво, що ті, хто має владу священства, насправді нічого не можуть зробити для самих себе.

Вони можуть використовувати свою силу й повноваження лише для благословення інших.

Старійшина Даллін Х. Оукс пояснив: «Сила священства благословляє всіх нас. Ключі священства скеровують як жінок, так і чоловіків, також обряди священства та повноваження священства стосуються як жінок, так і чоловіків».

Чому це важливо?

Ресурс: countryliving.com

Священство — це одне з найбільших благословень, яке дав нам Господь. Завдяки повноваженням священства чоловіки та жінки можуть одружуватися на вічність, хворі можуть бути благословенні, охочі можуть охриститися і слідувати за Христом, і багато іншого.

Без священства ми не могли б бути впевнені, що будемо зі своїми сім’ями вічно. Було б набагато важче йти за нашим Спасителем і ставати більш схожими на Нього. Священство продовжуватиме благословляти життя кожного, хто приймає його силу у своє життя.

Переклад статті: Лія Міщенко.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]