мормонський храм

https://www.facebook.com/lds.henry.b.eyring/posts/1446214358759368%20data-iframely-url=//cdn.iframe.ly/api/iframe?url=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Flds.henry.b.eyring%2Fposts%2F1446214358759368&key=3f7306e39ebca36aba90c09ca6b0e5dc/ascript%20async%20src=//cdn.iframe.ly/embed.js%20charset=utf-8/script

 

З вікна мого офісу я щодня бачу, як наречені фотографуються посеред прекрасних квітів та фонтанів. Наречений часто несе свою наречену на руках, принаймні робить декілька невпевнених кроків, поки фотограф робить весільні світлини. Кожного разу, коли я це бачу, я думаю про подружжя, з якими я був знайомий, яким через деякий час – іноді зовсім скоро після весілля – довелося нести один одного іншими способами, коли життя ставало важким.

Ми можемо втратити роботу. Діти можуть народитися зі значними вадами. Ми можемо захворіти. І тоді звичка ставитися до інших так, як ми хотіли б, щоб вони ставилися до нас, коли це було легко робити, зробить нас героями та героїнями в ті важкі часи, коли від нас вимагатиметься набагато більше, ніж те, на що, як нам здавалося, ми здатні.

Ми зобов’язані подарувати своїм родинам такі стосунки, які ми змогли б забрати з собою до присутності Бога. Ми маємо намагатися не ображати та не ображатись. Ми можемо вирішити, що будемо пробачати швидко і повною мірою. Ми можемо намагатися ставити щастя інших вище за своє власне. Ми можемо говорити добрі слова. Якщо ми будемо намагатися робити все це, ми запросимо Святого Духа у наші сім’ї та в наше життя.

Переклад Олени Сміт.

Також Вас можуть зацікавити інші статті на схожі теми:

 

 

The following two tabs change content below.

Alyona Smith

Євангелія змінила моє життя назавжди! Я завжди відчувала, що життія має деякий глибокий сенс, але з приходом Євангелії у моє життя я дізналася, як я можу розкрити свій прихований потенціал, протистояти викликам і залишатися щасливою людиною незважаючи ні на що. Евангелие навсегда изменило мою жизнь! Я всегда чувствовала, что жизнь имеет некий глубокий смысл, но с приходом Евангелия в мою жизнь я узнала, как я могу раскрыть свой скрытый потенциал, противостоять испытаниям и оставаться счастливым человеком несмотря ни на что.
Позначки: