мормонський храм

https://www.facebook.com/lds.henry.b.eyring/posts/1446214358759368%20data-iframely-url=//cdn.iframe.ly/api/iframe?url=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Flds.henry.b.eyring%2Fposts%2F1446214358759368&key=3f7306e39ebca36aba90c09ca6b0e5dc/ascript%20async%20src=//cdn.iframe.ly/embed.js%20charset=utf-8/script

 

З вікна мого офісу я щодня бачу, як наречені фотографуються посеред прекрасних квітів та фонтанів. Наречений часто несе свою наречену на руках, принаймні робить декілька невпевнених кроків, поки фотограф робить весільні світлини. Кожного разу, коли я це бачу, я думаю про подружжя, з якими я був знайомий, яким через деякий час – іноді зовсім скоро після весілля – довелося нести один одного іншими способами, коли життя ставало важким.

Ми можемо втратити роботу. Діти можуть народитися зі значними вадами. Ми можемо захворіти. І тоді звичка ставитися до інших так, як ми хотіли б, щоб вони ставилися до нас, коли це було легко робити, зробить нас героями та героїнями в ті важкі часи, коли від нас вимагатиметься набагато більше, ніж те, на що, як нам здавалося, ми здатні.

Ми зобов’язані подарувати своїм родинам такі стосунки, які ми змогли б забрати з собою до присутності Бога. Ми маємо намагатися не ображати та не ображатись. Ми можемо вирішити, що будемо пробачати швидко і повною мірою. Ми можемо намагатися ставити щастя інших вище за своє власне. Ми можемо говорити добрі слова. Якщо ми будемо намагатися робити все це, ми запросимо Святого Духа у наші сім’ї та в наше життя.

Переклад Олени Сміт.

Також Вас можуть зацікавити інші статті на схожі теми:

 

 

The following two tabs change content below.

Alyona Smith

Євангелія змінила моє життя назавжди! Я завжди відчувала, що життія має деякий глибокий сенс, але з приходом Євангелії у моє життя я дізналася, як я можу розкрити свій прихований потенціал, протистояти викликам і залишатися щасливою людиною незважаючи ні на що. Евангелие навсегда изменило мою жизнь! Я всегда чувствовала, что жизнь имеет некий глубокий смысл, но с приходом Евангелия в мою жизнь я узнала, как я могу раскрыть свой скрытый потенциал, противостоять испытаниям и оставаться счастливым человеком несмотря ни на что.
Позначки:
Авторское право © 2019 Faith.in.ua. Все права защищены.
Этот сайт действует независимо от Церкви Иисуса Христа Святых последних дней (иногда называемой «мормонской Церковью»). Выраженное здесь мнение не всегда отражает позицию Церкви. Точка зрения отдельных людей является их личной ответственностью и не всегда отражает позицию Церкви. Чтобы ознакомиться с официальной позицией Церкви, посетите сайты LDS.org или Mormon.org.

Pin It on Pinterest