роздуми християнина

У 1988 році землетрус спустошив вірменське місто. Після того, як поштовхи припинились, батько, затамувавши подих, побіг до школи свого сина, яка тепер перетворилась на купу каміння, і почав гарячково, але ретельно видаляти уламки будівлі. Коли інші сказали йому, щоб він зупинився, бо не було жодних ознак життя і це було безнадійно, він відповів, що він дав обіцянку сину, що він завжди буде поруч. Він розбирав завали протягом 38 годин. Інші батьки плакали і голосили, але не допомагали. Потім пролунав голос. “Тато! Це я, Арман! Я сказав іншим дітям, щоб вони не хвилювалися. Я сказав їм, що якщо ти живий, ти мене врятуєш, і вони будуть врятовані! “Батько визволив свого сина і ще 13 інших хлопчиків і дівчат з під уламків. (президент Джеймс Е. Фауст, “Бо Я шаную тих, хто Мене шанує”, квітень 2001 року, Генеральна конференція).

Як і батько в цій історії, Бог – добрий і щедрий Небесний Батько, який терпляче і з любов’ю простягає Свою руку до вас і до мене через завали в нашому житті, з надією привести нас до Свого Сина. Він не Бог, який спокійно сидить осторонь Своїх величних створінь чекає, щоб ми почали діяти разом з ним. Він Бог, який простягає Свою руку до нас, а ми повинні зробити свою частину, щоб дотягнутись до Нього. Як Його дочки і сини, ми потребуємо Його, щоб виконати своє божественне призначення.

Розпізнайте свою божественну сутність

Життя це божественний дар, дарований Небесним Батьком. Проте, коли ми йдемо з вірою по дорозі життя, вона простягається перед нами як незбагнений дар. У тихі моменти, коли ми сходимо на бік дороги, туга зростає всередині нас. Щось невизначене хвилює нас, натякаючи, що ти “лиш гість на цій планеті, Ти з небес сюди зійшов” (Еліза Р. Сноу, “У Небеснім світлім краї”, № 179). Ця духовна сила зачіпає наші найглибші почуття, спонукаючи нас дізнаватися про наше божественне призначення.

Якщо ми знайдемо час, щоб зазирнути всередину великого, широкого бачення відновленої Євангелії, ми знайдемо себе “в світлі вічності”. І в цьому спектрі євангельської істини і світла ми знайдемо нашу божественну сутність. Але який нам зиск від цього божественного призначення, якщо ми не знаємо, що воно у нас є? Щоб дізнатися, хто ми є і про наш божественний потенціал, необхідно трохи більше, ніж 15 хвилин вивчення Писань в день і список справ. Але якщо ми можемо уподібнитися юному Джозефу Сміту, який, “Приблизно в дванадцятирічному віці … серйозно захопився всім важливим, що було необхідним для благополуччя моєї безсмертної душі” (1832 рік, Перше видіння), ми знайдемо це. Ось чотири кроки, щоб почати роботу

1. Дізнайся про Своє божественне походження

Незважаючи на унікальні обставини та проблеми з почуттям власної гідності, у нас є божественне походження. Як вчив президент Джон Тейлор, як “нащадки Бога” ми “маємо божественну іскру” і виховувалися в божественних світах Небесними Батьками. Як наші Небесні Батьки, вони дали нам вічну долю, яка прихована від нас до того моменту, коли ми отримаємо знання про добро і зло під час нашого земного життя і навчання, щоб “стати подібно богам”.

К. С. Льюїс нагадує нам про те, що “це дуже серйозно – жити в суспільстві можливих богів і богинь і пам’ятати, що ваш самий нудний і нецікавий співрозмовник може коли-небудь перетворитися в створіння, перед яким ви, дізнайся ви про це зараз, відчули б найбільше благоговіння… Ви ніколи не говорили з простим смертним”( C.S. Lewis, The Weight of Glory, 1942, p.9).

2. Розуміння викупної сили Спокути

Христос Своїм світлом і істиною, і покорою проводить нас від занепалого світу назад, в сповнену радості і світла, присутність Нашого люблячого Небесного Батька, який, як і батько блудного сина, схвильовано чекає нашого повернення “… і переповнився жалем: і побіг він, і кинувсь на шию йому, і зачав цілувати його!” (Від Луки 15:20). Христос – наш вірний Друг, довірена Особа, Старший Брат, Вічний Орієнтир і Джерело істини і світла. Коли ми визнаємо роль Спокути в нашому житті і зрозуміємо, як Христос виконав Своє божественне призначення, ми зможемо почати бачити наше власне призначення і створити план, щоб виповнити його.

Натхнення приходить, коли ми жадаємо зрозуміти Спокуту. Коли ми читаємо в Писаннях про нескінченну жертву Христа і розмірковуємо про таємниці благочестя і наше власне божественне походження, світло наповнює наше життя, і ми бачимо речі більш ясно і як вони насправді є.

3. Прийдіть до розуміння вічної природи людини

Завдяки знанням про відновлену Євангелію ми можемо мати більш чітке розуміння цього життя і дізнатися про таємницю нашого існування. Це включає в себе розуміння нашої вічної природи. Ще навіть до нашого народження, ми існували як духовні діти Небесних Батьків, які в даний час продовжують виховувати нас, поки ми не досягнемо нашого вічного, прославленого воскреслого стану, де ми зможемо бути як Христос, наповнені світлом, істиною, розумом і славою.

Через духовне народження в предземному житті ми в буквальному сенсі стали нащадками Божества. Як навчав апостол Павло, «Отже, ми нащадки Бога…» (Дії 17:29). Через доземне народження божественні риси притаманні нашому єству. Висловившись поетично, президент Джон Тейлор навчав, що ми прийшли “іскрою, викресаною з вогню Його вічного горіння. ” (President John Taylor, Journal of Discourses, Vol. 23, p. 368). Коли ви будете вивчати План Спасіння і ваше власне Патріарше благословення, шукайте приклади та розуміння вашого життя і талантів як Дух, народжений до приходу на цю землю. Алма 13 є також прекрасним джерелом натхнення про події доземного життя.

4. Прагніть бути учнем

Все життя зосереджене на Ісусі Христі, який є великим Творцем, Спасителем і Визволителем всього сущого. Ваша вічна мандрівка життям стала можливою тільки в Христі і через Христа, Який веде вас до присутності Батька.

Прагніть більше бути учнем Христа. Істинний учень Христа – це той, хто любить Його. Учень прагне мати особисті та індивідуальні відносини зі своїм Спасителем і Викупителем. Він приходить до пізнання Христа як людини і як досконалого Сина Божого. Він знає, що “кожна душа, яка прийде до Нього і освятить своє життя, побачить Його обличчя і знатиме, що Він є” (УЗ 93:1).

Щоб бути учнями, нам потрібно знання про те, чого вимагає від нас Учитель. В той час, як ви намагаєтесь бути кращим учнем, вивчайте Писання і слова Пророків, щоб розуміти те, центром чого є Христос.

Висновки

Ми живемо в світі переповненому безглуздим збудженням. Дуже часто ми ловимо себе на тому, що ми захоплені шаленими поривами отримати авторитет і популярність за рахунок нашого божественного призначення. Ці глузливі душі з великої і просторої будівлі з презирством показують на нас пальцями в той час, як наша мирська культура говорить нам, що ми не настільки важливі, ніж ми є насправді. Кожен день ми повинні нагадувати собі про наше прагнення розкрити наше божественне призначення, досліджуючи основні істини відновленої Євангелії.

Ми маємо розпочати пошуки істини і сенсу. Ми маємо жадати цього. Нам потрібно наповнити себе свідченням і глибшим розумінням істин Євангелії. Одкровення, яке ми отримали через Пророка Джозефа Сміта, вчить нас про божественний і вічний потенціал людини, який стає можливим завдяки Спокуті Христа, що має силу змінювати.

Ця стаття написана Девідом Олсеном та вперше була опублікована англійською мовою на www.ldsliving.com Переклад Людмили Шепелєвої.

 

The following two tabs change content below.

Mila

Люблю євангелію і Церкву Ісуса Христа Святих останніх днів. Хочу, щоб усі могли відчути щастя, яке приносить євангелія. / Люблю евангелие и Церковь Иисуса Христа Святых последних дней. Хочу, чтобы все могли испытать счастье, которое приносит евангелие.