6 стратегій, щоб зробити ваше вивчення Писань жвавішим

Ми знаємо, що треба щодня вивчати Писання, але багато хто не знаходить на це часу. Можливо, ви вже перепробували усі звичайні хитрощі, але все одно виходить так, що ви кожного вечора читаєте тільки те, що встигнете перед тим як піти спати. Ось деякі стратегії, щоб підняти ваше вивчення Писань на новий рівень.

Вивчайте їх просто неба

вивчайте Писання просто неба

Пам’ятаєте, як у Писаннях, пророки завжди піднімалися на високе місце або гору, щоб говорити з Богом? Деякі з моїх найтепліших спогадів стосуються вивчення Писань у дворику або на веранді, зазвичай в зручному одязі, завжди з їжею. Замість стандартного читання кількох уривків пізно ввечері перед тим, як лягати спати, удосконалюйте ваше вивчення, виносячи ваші Писання з будинку. Знайдіть зручне місце на природі, де не треба сидіти на голих каменях і де віє теплий вітерець. Якщо холодно, замість вулиці нехай буде зручне крісло та тепла ковдра, щоб досягти того ж ефекту. Головне – знайти місце без того, що відволікає, і почати вивчення в новому оточені.

Використовуйте Навчальний Посібник

мама та дывчинка вивчають Священні Писання

Навчальні посібники потрібні не лише під час іспитів. Вони дійсно корисні, коли використовуються разом з вивченням Писань. Церква випустила декілька посібників, щоб допомогти з вивченням Писань, від підручника для семінарії до навчальних посібників для викладання євангельської доктрини. Також були видані й інші посібники. Писання вивчали більші уми, ніж ви або я, тож чому б не подивитися, що вони написали?

Слухайте

дівчинка слухає Писання

Приблизно 35 відсотків населення, як правило, запам’ятовують інформацію після того, як почули її. Якщо ви входите в їхнє число, спробуйте використовувати те, що допомагає вам засвоювати матеріал під час вивчення Писань. Слухайте виступи з конференцій на теми, які вас цікавлять, або дивіться Мормонські Послання. У додатках церковної онлайн-бібліотеки є налаштування, встановивши які, можна слухати Писання у навушниках. Але навіть якщо ви не вчитеся слухаючи, ви можете включити виступ або спокійну музику, яка зможе допомогти заспокоїти ваш розум і привести вас до стану, в якому ви захочете вивчати Писання.

Вивчайте за темами/ інтересами/ питаннями

вивчення писань за темами

Писання не треба вивчати в тому порядку, в якому вони надруковані. Спробуйте хронологічне читання, або дозвольте своїм питанням скеровувати ваше вечірнє вивчення. Ви могли б дослідити слова вашого улюбленого гімну. Якщо вас цікавить образ пастуха з ягнятами, шукайте вірші та історії, які стосуються цього. Якщо ви обрали своєю темою небеса, використайте для цього усі чотири книги Писань, щоб збагатити ваше духовне навчання. Не почувайтеся обмеженим в діях через те, що на вашому дзеркалі висить графік читання Книги Мормона. Вийдіть на нові території.

Спробуйте перекладати

вивчайте Книгу Мормона іншими мовами

Переклад з однієї мови на іншу може призводити до деяких кумедних результатів. Але ці відмінності можуть надати Духові можливість розширити ваше розуміння Писань. Якщо вже Книга Мормона стала доступна 110 мовами, спробуйте свої сили в перекладі нерідною на іншу для вас мову. Процес з’ясування точного сенсу фраз, можливо, і буде тим духовним досвідом, який ви шукаєте.

Обговорюйте з другом

дві жінки обговорюють вивчення Пиань

Ніхто ніколи не говорив, що вивчати Писання треба тільки наодинці. Впродовж мого першого семестру в коледжі я допомагала моїй сусідці по кімнаті готуватися до місії, вивчаючи Писання з нею майже кожного вечора. Ніхто не ідеальний. Але оскільки ми вивчали Писання з розумінням того, що будемо обговорювати їх разом, різні доктрини ставали мені більш ясними. Ваше вивчення Писань може бути корисним для вас і ще для когось, якщо ви захочете вивчати їх з другом.

Який би шлях вивчення ви не обрали, у Писаннях міститься велика кількість духовних знань, які тільки й чекають, щоб бути виявленими.

Ця стаття була написана англійською мовою Дженною Краутер та опублікована на сайті mormonhub.com. Переклад Тамари Мартиненко.

Читати Книгу Мормона онлайн

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту mormon.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]

Pin It on Pinterest