Книгу Мормона названо четвертою найвпливовішою книгою американської літератури

Бібліотека Конгресу » На заході, організованому у Вашингтоні, було зазначено важливість книги для мільйонів мормонів та її історичний вплив.

Вашингтон • Книга Мормона була названа одним з найцінніших фоліантів Америки у Бібліотеці Конгресу США, де було експоновано декілька рідкісних видань книги, а також запис про авторське право 1829 року, який було внесено засновником Церкви Джозефом Смітом.

Практично кожен мормон, що знаходився в Конгресі, а також впливові члени Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів з округу Вашингтон, пильно розглядали перше і третє видання Книги Мормона, оригінал Книги Заповідей та інші рідкісні екземпляри, які є частиною колекції Бібліотеки Конгресу.

Читати Книгу Мормона онлайн

За підсумками громадського онлайн голосування, яке проводилось на початку року, Книга Мормона була названа четвертим найвпливовішим твором американської літератури.

“Ця книга мала величезний вплив на моє життя. Було цікаво дізнатися, що її вважають четвертою найвпливовішою книгою американської літератури,” – сказав старійшина Д. Тодд Кристоферсон, член Кворуму Дванадцятьох Апостолів Церкви СОД, який в середу став першим апостолом, який відкрив сесію Сенату молитвою.

“Я знаю, який вплив вона мала на моє життя, – додав Кристоферсон, – і я вдячний, що у інших людей є такий самий досвід та можливість.”

Практично кожен мормон-член Конгресу приєднався до події, у тому числі сенатор Оррін Хетч, який був ведучим цього заходу і наголосив на важливому значені бібліотеки, яка включає, за його словами, копію його “вицвілого” свідоцтва про народження 1934 року.

“Вони дуже пишаються мормонською колекцією, яка знаходиться тут. Вона особлива.” – сказав Хетч, представник штату Юта в Конгресі, в середу, додавши, що Книга Мормона є “однією з найважливіших книг, яка дає розуміння основ Америки і пояснює її значення, та чому ця земля настільки цінна для усіх нас”.

Топ найвпливовіших книг, за підсумками громадського онлайн голосування, займають книги різноманітних жанрів, від “Джерела” Айна Ренда до сатири Курта Воннегута “Бойня номер п’ять” і твору “Коріння: Сага про американську сім’ю” Алекса Хейлі. Вони усі входять до колекції “Америка Рідз” (America Reads), яка вшановує громадський вибір з 40 “інших книг” американських авторів, які мали сильний вплив на американське життя (на додаток до 25 інших книг, схвалених експертами, які представляють більш традиційний вибір, такі як “Убити пересмішника” Гарпер Лі та “Пригоди Гекльберрі Фінна” Марка Твена).

Хетч зазначив, що в той час, як Книгу Мормона можна вважати частиною колекції американської літератури, більше 15 мільйонів членів церкви по всьому світу вірять, що книга бере свій початок від походження людини.

Сенатор Джеф Флейк, республіканець з Арізони і мормон, сказав, що той факт, що Книга Мормона знаходиться серед групи вибраних книг, доводить вплив релігійної доктрини.

“Ця книга важлива не лише для співтовариства мормонів, але вона представлена тут також внаслідок свого важливого історичного значення,” – сказав Флейк.

Капелан Сенату Барі С. Блек, член церкви Адвентистів сьомого дня, відкрив захід, присвячений Книзі Мормона, молитвою, в якій висловив вдячність за те, що найдорогоцінніша книга Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів була частиною виставки.

“Ми славимо Тебе за те, що ця велика книга мала такий значний вплив, що змінила життя мільйонів людей, – сказав Блек, – надаючи вчення і керівництво, які дозволяють їм прославляти Твоє ім’я.”

Ця стаття була написана Томасом Бурром та опублікована англійською мовою на сайті sltrib.com. Переклад Тамари Мартиненко.

Безкоштовно замовити Книгу Мормона

Якщо Вам цікава ця стаття, то Вам також можуть сподобатись інші статті на цю тему:

 

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту mormon.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]
Позначки:

Pin It on Pinterest