Дуг та Френ

Стефані Джарстад полюбляє історії кохання.

Досвічений весільний фотограф пані Джарстад полюбляє слухати розповіді молодих пар про те, як вони знайшли один одного та без тями закохалися. У новій серії фотозйомок, пані Джарстад показує, як солодка любов молодят з віком стає ще солодшою.

Серія фотосесій “Зістаритись з тобою” охоплює п’ятнадцять пар, з якими пані Джарстад зустрілась біля стін храму Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів. Ці зустрічі призвели до імпровізованих інтерв’ю та фотосесій, які перетворились на пречудове зібрання надихаючих історій про кохання.

На своєму блозі пані Джарстад так описує свій досвід роботи з цими парами:

Кожна пара поділилася зі мною своєю історією кохання й декількома перлинами мудрості. Ми разом сміялися, іноді плакали разом і стали дорогими друзями.

Нижче наведені деякі з найкращих уривків з серії фотосесій пані Джарстад, обраних сайтом LDS.net.

Дуг та Френ: 55 років шлюбу

Дуг та Френ

“Ми зустрічалися вісім років. Ми розривали стосунки і знову починали все спочатку шість разів. Ми просто не вміли спілкуватися. Але зірки нас знову зводили разом. Ми все ще працюємо над спілкуванням, але наше кохання з кожним днем стає все глибшим.”

Стів і Шеріл: 49 років шлюбу

пара, яка прожила 49 років разом

“Історія про те, як ми зустрілися, потребує невеличкої передмови. Обидві сім’ї наших бабусь і дідусів були постачальниками цукерок в Прово, й наші батьки займалися харчовим постачанням. Наслідуючи їхній приклад, ми тепер маємо свій власний бізнес громадського харчування.”

Стів: “Хоча я не був знайомий з Шеріл, у молодому віці я займався співом з її старшими братом і сестрою в школі Бригама Янга в місті Прово. Після закінчення середньої школи ми обидва переїхали з Прово в різні райони штату Каліфорнія. Але доля ж таки звела нас разом на балу в Каліфорнії. Я прийшов на бал із дівчиною, яку я відвіз додому незабаром після того, як побачив Шеріл. Я повернувся на бал й запитав її брата, що це за дівчина разом з ним. Після того, як бал закінчився, я вигукнув через всю стоянку: “Не турбуйся про свою молодшу сестру. Я відвезу її додому!” Це спрацювало лише завдяки довгим рокам знайомства з її братом.

Шеріл: “Моя сім’я не дуже схвалювала наші відносини, тому що Стів походив з неблагополучної сім’ї. Вони намагалися відрадити мене виходити за нього заміж. Через те, що мені дуже важко було самостійно приймати рішення, я дозволила своїй матері впливати на кожне з них. Звичайно ж, я поважала своїх батьків, але мені також було необхідно навчитися довіряти Господу. Я постилась та молилась, і моя відповідь прийшла наче блискавка. Отже, він проїхав весь шлях до Юти з Каліфорнії, і ми вирішили втекти тієї п’ятниці! Це божевільно, я знаю. Я пригадую ту відповідь, і вона дає мені сили, щоб впоратися з будь-якими проблемами.”

Мервін і Каролін: 56 років шлюбу

Мервін і Каролін

“Ми зустрілися на заняттях з економіки. Я просто займався вивченням молодої пані в класі. Життя таке мінливе. Ви повинні мати віру. Коли ми одружилися, у нас не було достатку. Ми стрибнули у шлюб обома ногами і почали працювати. Шлюб завжди вимагатиме зусиль. Тепер ми ближче один до одного, ніж будь-коли раніше у нашому житті!”

Джордж і Діана: 60 років шлюбу

пара, яка прожила 60 років разом

“Ми зустрілися в бібліотеці. Тобто це була наша друга зустріч. Насправді ми зустрілися в церкві. Він представився, а потім пізніше того ж вечора зателефонував мені додому. Він запитав мене, чи піду я з ним на побачення, і я сказала йому, що в мене вже є інші плани. Він запитав мене про наступний тиждень й про тиждень, що слідував за ним, але в мене справді були побачення щотижня. Тож після того він більше не телефонував. Це підводить нас до наступної чверті. Я займалась в бібліотеці. Я побачила, що він дивиться на мене, і він підійшов та представився. Я згадала його, але він забув мене! Тобто, з цього все і почалося. Він провів мене назад до залів спадщини, і ми говорили і говорили, так і познайомилися.

Один із способів залишатися разом – це просто старіти. Ми ніколи не були старими раніше, і ми просто намагаємося разом навчитися бути старими. Ми покладаємося один на одного у проблемах зі здоров’ям, які виникають. Хтось сказав, що я дуже постарів. Це забавно, я навіть не пам’ятаю, як я дістався похилого віку! Діана прекрасна, чудова дружина.

Теперь у нас є багато спільного. У нас не було багато спільного, коли ми тільки одружилися. Найкраща сімейна порада, яку ми отримали: “Не намагайтеся змінити один одного, просто звикайте один до одного і шукайте хороші риси характеру.”

Джордж: “Діана, можна я їй розповім, що ти була міс Орегон?”

Діана: “О, то це ж було сто років тому!”

пара, яка прожила 65 років разом

Джен: “Ми зустрілися у восьмому класі. Я запросила його на шкільну вечірку в дев’ятому класі. Він сказав, що він подумає і дасть мені знати! “

Річард: “На справді я мав на увазі, що я був занадто молодий, щоб водити машину, і я мав запитати мого батька, чи міг би він відвезти нас.”

Джен: “А я зрозуміла з його відповіді, що він чекає на кращу пропозицію.”

Річард: “Вона сиділа навпроти мене на уроці англійської мови, і я повинен був відповідати на всі її питання, чи, може, навпаки — вона на мої. Ми одружилися відразу ж після закінчення середньої школи, коли нам було по 17 років. Я кажу людям, що ми були підлітками. Я кажу, що їй було 19 років, а мені було 13. Сміх є важливим у нашому шлюбі. Я дозволив їй мати свою швейну кімнату. Я тримаюся подалі він неї, а вона тримається подалі від гравірувальної кімнати.”

Подивіться всю серію фотосесій “Зістаритись з тобою” Стефані Джарстад можна на її блозі stephaniejarstad.com.

Ця стаття була написана Кайли Равстен і опублікована англійською мовою на сайті lds.net; Переклад Половченко Олени.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]

Latest posts by Позаштатний працівник (see all)

Позначки: