10 запитань до шлюбу

Світ побачень може бути досить небезпечним. Але коли ви озброєні правильною інформацією про людину, з якою зустрічаєтеся, ви зможете зрозуміти, чи є шлюб наступним кроком. Ось кілька питань, які вам слід поставити собі, перш ніж ви приймете рішення зв’язати себе узами шлюбу.

1. Чи гарне почуття гумору у цієї людини?

Сміх – найкращі ліки, і вам він дуже стане в нагоді у шлюбі. Чи часто ви смієтеся разом з цією людиною? Чи намагаєтеся ви змусити її посміхатися так само, як вона змушує посміхатися вас? Чи може вона сміятися над собою? Всі ці питання допоможуть вам дізнатися, радістю чи стресом буде вічність з цією людиною.

2. Чи навчаєтесь ви чогось один в одного?

Чи навчаєтесь ви важливим життєвим урокам у своєї коханої людину? Друге питання може бути так само важливим, як і перше: чи є ви обидва здібними до навчання, смиренними і готовими вчитися один в одного? Також переконайтеся, що ви дозволяєте своїй коханій людині вчитися самостійно. Не встрявайте і не виконуйте завдання за нього або за неї, інакше ви можете залишитися з чоловіком, який не знає, як заповнити податкову декларацію, або з дружиною, яка не може полагодити унітаз.

3. Чи хочете ви стати більш схожим на цю людину?

Коли ми проводимо життя з іншою людиною – не кажучи вже про вічність – це безперечно змінює нас. Риси подружжя природним чином передаються один одному, і тому важливо знати, чи хочете ви перейняти риси цієї людини. Ви обоє повинні всім серцем захоплюватися своєю коханою людиною і сподіватися стати більш схожим на неї в майбутньому. Зрештою, коли ви поєднуєте два кольори фарби, вони в кінцевому підсумку змішуються, щоб разом стати абсолютно новим кольором.

4. Чи приваблює вас духовний світ цієї людини?

Привабливість – це не тільки зовнішній вигляд. Якщо вас притягує до цієї людини її духовний світ або її здатність бути чутливим до Духа, дотримуватися своїх завітів і жити за євангелією, тоді є всі шанси, що ви знайшли те, що треба. Але якщо ви постійно змушуєте її до того, щоб бути краще, вибирати більш мудро або говорити більш м’яко, тоді ваш випадок може бути саме таким, коли світло не притягує світло.

5. Наскільки добре ви спілкуєтеся?

Всі ми знаємо, що спілкування є основою для будь-яких стосунків. Але те, що ви вважаєте спілкуванням, людина, з якою ви зустрічаєтеся, може не вважати спілкуванням. Для того щоб повідомити, що вона відчуває, їй може бути досить одного чіткого речення. А вам для цього потрібно трохи більше пояснень. Чи знає вона про це? Чи готові ви пристосуватися до ваших стилів спілкування? Ваша кохана людина навчалася спілкуватися у своїй родині, тому зверніть увагу на те, як взаємодіє його сім’я.

6. Як ця людина планує виховувати своїх дітей?

До  укладення шлюбу тема виховання може здатися важкою для обговорення, але це безперечно одна з найважливіших тем для обговорення з вашим партнером. Скільки дітей він хоче? Чи хоче він дітей взагалі? Чи є у нього чітка думка про те, як він хоче виховувати своїх дітей? Ваші думки відрізняються? Від правил користування телевізором до часу лягати спати – ви повинні вирішити, як виховувати своїх дітей разом. Прекрасна ідея: поспостерігати, як ваш партнер поводиться з дітьми в цілому, а потім задуматися про те, яким батьком він стане колись.

7. Як ви будете розпоряджатися своїми фінансами?

Ми всі не зможемо створити сім’ю з бухгалтерами, тому важливо знати, як розпоряджатися своїми грошима, і як ваш потенційний чоловік розпоряджається ними. Чи ощадливий він? Чи можете ви обидва жити в рамках бюджету? Чи притаманна вам самодисципліна, і чи готові ви жертвувати? Це складні питання, на які вам потрібні відповіді, перш ніж ви вирішите, що проведете своє життя разом. Переконайтеся, що у вас є реалістичне бачення того, на що буде схоже ваше життя у фінансовому відношенні після того, як ви одружитеся.

8. Як ви обидва справляєтеся зі стресом?

Сімейне життя може бути сповненим стресових ситуацій і складних рішень. Знання про те, як ваша кохана людина справляється зі своїм стресом, має вирішальне значення. Дізнайтеся, як ви можете допомогти їй подолати свій стресовий стан, і покажіть їй, як вона може допомогти вам подолати ваш. Якщо ви не можете спілкуватися, і дратівливість зростає в періоди стресу, подумайте двічі, перш ніж ви вирішите зв’язати себе узами шлюбу.

9. Як кожен з вас розбирається з конфліктом?

Коли ви не згодні з чимось, як ви поводитеся? Це лайки та крики чи спокійне обговорення? Деякі пари можуть роками сваритися без будь-яких аргументів, але це не нормально. Переконайтеся, що кожен з вас знає, як шанобливо і тактовно діяти під час конфлікту. Принижувати або применшувати гідність один одного неприпустимо. Переконайтеся, що ви обидва досить смиренні, щоб спробувати побачити обставини з точки зору партнера.

10. Чи спонукаєте ви один одного ставати кращим учнем Христа?

Христос пропонує всім нам слідувати за Ним, і за допомогою досвіду шлюбу ми пройдемо перевірку: чи дійсно ми слідуємо за Ним. Вам потрібен хтось, хто допоможе вам стати більш схожим на Христа – хтось, на кого ви дивитеся, як на гарний приклад чеснот, притаманних Христу. Переконайтеся, що ви з вашим коханим допомагаєте один одному бути краще і стійко долати труднощі.

Ця стаття була написана Jenny Spencer та обпублікована на сайті ldsliving.com під назвою «10 Questions to Ask Yourself Before You Tie the Knot»

Український © 2018 LDS Living, A Division of Deseret Book Company | Englsih © 2018 LDS Living, A Division of Deseret Book Company.

The following two tabs change content below.

Mila

Люблю євангелію і Церкву Ісуса Христа Святих останніх днів. Хочу, щоб усі могли відчути щастя, яке приносить євангелія. / Люблю евангелие и Церковь Иисуса Христа Святых последних дней. Хочу, чтобы все могли испытать счастье, которое приносит евангелие.
Позначки:

Pin It on Pinterest