Членів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів часто називають мормонами. Це тому, що книга Свягого Писанння, яку вони читають на додаток до Біблії, називається Книга Мормона.

Книга Мормона – це літописи пророків, які жили серед людей на стародавньому Американському континенті. Ці пророки вели літописи про історичні події і духовні переживання, які відбувалися в період між 3100 роком до Різдва Христова  і 421 роком після Різдва Христова.

Книга Мормона містить пророцтва і свідчення про Ісуса Христа як Спасителя світу. Насправді, сам Христос відвідав народ про який йдеться в Книзі Мормона після Його розп’яття і воскресіння. Вони є ті «інші вівці», про яких Христос говорив своїм апостолам, як записано у Євангелії від Івана 10:16.

Перше видання Книги Мормона було опубліковано англійською мовою 26 березня 1830 року. З того часу Книга Мормона була перекладена на 82 мови, і було надруковано більше 150 мільйонів примірників. Мормони вірять, що Біблія і Книга Мормона є книгами Писань, що взаємодоповнюють одна одну і свідчать про місію і Божественну роль Ісуса Христа, і про План Бога для людства.

Ми хотіли б запросити Вас відсвяткувати Міжнародний день Книги Мормона  26 березня 2016 року (#BoMDay). Тут ви можете знайти цитати з зображеннями, в яких мільйони мормонів діляться тим, що вони дізналися з цієї книги. Тут ви можете подивитися короткі відеосюжети, в яких люди діляться тим, що вони дізналися, на своїй рідній мові. І тут ви можете знайти пропозицію прочитати Книгу Мормона, в якій ви можете взяти участь через соціальні мережі. Ми сподіваємося, що ви зрозумієте, чому мормони так високо цінують Книгу Мормона поруч з Біблією, як слово Боже.

Нижче наведена певна інфографіка, яка відтворює деякі з основних моментів Книги Мормона.

Книга Мормона 186 років зростання

Книга Мормона - 186 років зростання

Якщо ви хочете отримати безкоштовну копію Книги Мормона, будь ласка, натисніть тут.

Якщо ви хочете дізнатися більше про Книгу Мормона, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою [email protected]

The following two tabs change content below.

Viktor

Делюсь Евангелием онлайн/ Ділюсь Євангелією онлайн/ Sharing the Gospel Online
Позначки: