Світлина з YouTube

У своїй промові на жовтневій генеральній конференції 2021 року старійшина Дітер Ф. Ухтдорф наголосив на важливості щоденного відновлення.

“Ми не можемо завжди покладатися на свідчення інших” – сказав він. “Ми повинні розвивати своє власне. Нам потрібно постійно і щоденно отримувати небесне світло. Нам потрібні “часи відпочинку”. Часи особистого відновлення”.

Щоб ще більше підкреслити цю думку, старійшина Ухтдорф поділився результатами дослідження 2009 року, проведеного Інститутом біологічної кібернетики Макса Планка. У своєму тесті вони відвели учасників у густий ліс і попросили їх йти по прямій лінії. У лісі не було видимих орієнтирів, і людям доводилося покладатися виключно на своє відчуття орієнтації.

Учасники дослідження з упевненістю стверджували, що вони анітрохи не відхилялися від прямого курсу, хоча насправді багато хто з них ходив колами. Ба більше, дані системи навігації учасників показали, що деякі з них ходили петлями з діаметром лише у 20 метрів.

Це дослідження і його дивовижні результати тепер зображені у надихаючому новому відео, створеному Церквою, яке порівнює результати цього дослідження з нашим євангельським життям. Послання старійшини Ухтдорфа з конференції також висвітлюється у відео.

“Більшість змін у нашому духовному житті — як позитивних, так і негативних — відбуваються поступово, крок за кроком” – каже він. “Як і учасники дослідження Інституту Макса Планка, ви можете не усвідомлювати, коли збилися з курсу. Ми навіть можемо бути глибоко впевнені, що йдемо по прямій. Але факт лишається фактом: без допомоги орієнтирів ми неодмінно відхилимося від курсу та опинимося в місцях, у яких себе навіть не уявляли”.

Про свій досвід одна з жінок у відео каже, що “може бути так легко зійти з колії, тому що ми не усвідомлюємо, коли відхиляємось. Ми не усвідомлюємо, коли робимо маленькі кроки в сторону”.

Але, як ділиться один чоловік у відео: “Так само як маленькі кроки можуть збити нас зі шляху, так само маленькі кроки також можуть повернути нас на правильний шлях”.

Ця стаття була написана Haley Lundberg та опублікована на ldsliving.com під назвою «Watch: Elder Uchtdorf’s ‘walk through a forest’ analogy is brought to life in a new Church video»

Українська © 2023 LDS Living, A Division of Deseret Book Company | Englsih © 2023 LDS Living, A Division of Deseret Book Company.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]

Latest posts by Позаштатний працівник (see all)