емма сміт

Емма Сміт є одним з найцікавіших персонажів Відновлення. Її пам’ятають за її непохитну стійкість та здатність долати труднощі. Ось десять цікавих фактів про Емму Сміт, приурочених роковинам її народження, – 10 липня 1804 року, м. Хармоні, штат Пенсільванія, – які, можливо, вам не відомі.

ФАКТ № 1.

Емма не планувала таємно виходити заміж. У 1827 році Емма відвідувала пана Стоуелла та його родину в Нью-Йорку. Там вона побачила Джозефа, з яким вона зустрічалась протягом сімнадцяті місяців. Пізніше вона напише: «Я не мала наміру виходити заміж, коли я поїхала з дому; але під час моїх відвідин містера Стауелла [Джозеф]… умовляв мене вийти за нього заміж, і оскільки я вважала за краще вийти заміж за нього, ніж за будь-якого іншого знайомого мені чоловіка, я погодилася».

ФАКТ № 2.

Ангел Мороній сказав Джозефу, що у вересні він отримає золоті пластини та інші приховані предмети, якщо він приведе із собою гідну людину. Поглянувши у камінь провидця, Джозеф дізнався, що гідною людиною була Емма Хейл. Через дев’ять місяців після їхнього одруження Емма підігнала фургон до пагорбу Кумора і чекала на Джозефа, поки він отримував пластини.

ФАКТ № 3.

Емма багато тяжко працювала, щоб у Джозефа було достатньо часу виконувати роботу Господа.

ФАКТ № 4.

Емму знали як лікаря-травника; вона нерідко відвідувала хворих, надаючи медичну допомогу

ФАКТ № 5.

Джозеф та Емма були далекими родичами. У обох були предки, [які прибули до Північної Америки на кораблі] Мейфлауер.

ФАКТ № 6.

Емма була проти використання слова «благодійний» в назві новоствореного жіночого товариства, як це було запропоновано Джозефом Смітом та старійшиною Джоном Тейлором. Слово «благодійний» було популярним серед жіночих товариств того часу, і Емма не хотіла, щоб жіноче товариство Церкви асоціювалося з чимось мирським. Після обговорення було прийнято рішення, що товариство буде називатися Жіночим товариством допомоги міста Наву.

ФАКТ № 7.

Сучасний збірник гімнів Церкви містить двадцять шість гімнів, які входили до збірника гімнів Емми 1835 року, який вона уклала після отримання одкровення від Господа.

ФАКТ № 8.

Емма мала чудове сопрано. Є письмові згадки про те, що вона часто співала партії облігато в хорових групах і наповнювала будинок Смітів чудовою музикою.

ФАКТ № 9.

Бригам Янг відправив Еммі гроші через церковного адвоката, щоб погасити борги Джозефа Сміта та Церкви в Наву. Адвокат Алмон Баббітт забрав всі гроші собі, і ні Бригам, ні Емма так ніколи про це і не дізналися.

ФАКТ № 10.

Емма бачила Ісуса Христа та Джозефа уві сні незадовго до своєї смерті.

О Ця стаття була написана англійською мовою Елеєю Інграм та опублікований на сайті ldsdaily.com. Переклад Олени Сміт.

The following two tabs change content below.

Alyona Smith

Євангелія змінила моє життя назавжди! Я завжди відчувала, що життія має деякий глибокий сенс, але з приходом Євангелії у моє життя я дізналася, як я можу розкрити свій прихований потенціал, протистояти викликам і залишатися щасливою людиною незважаючи ні на що. Евангелие навсегда изменило мою жизнь! Я всегда чувствовала, что жизнь имеет некий глубокий смысл, но с приходом Евангелия в мою жизнь я узнала, как я могу раскрыть свой скрытый потенциал, противостоять испытаниям и оставаться счастливым человеком несмотря ни на что.
Авторское право © 2019 Faith.in.ua. Все права защищены.
Этот сайт действует независимо от Церкви Иисуса Христа Святых последних дней (иногда называемой «мормонской Церковью»). Выраженное здесь мнение не всегда отражает позицию Церкви. Точка зрения отдельных людей является их личной ответственностью и не всегда отражает позицию Церкви. Чтобы ознакомиться с официальной позицией Церкви, посетите сайты LDS.org или Mormon.org.

Pin It on Pinterest