адресуйте свої питання небесному батькові

 

Take your questions directly to your Heavenly Father in prayer. Ask Him, in the name of Jesus Christ, to guide you. You…

Posted by Russell M Nelson on Wednesday, June 27, 2018

 

Адресуйте свої питання безпосередньо Небесному Батькові в молитві. Просіть Його, в ім’я Ісуса Христа, вести вас. Ви можете навчитися самі – прямо зараз – як отримати особисте одкровення. І ніщо не змінить ваше життя більше, ніж це!

Я обіцяю вам – не людині, що сидить поруч з вами, – але особисто вам, що, де б ви не знаходилися в світі, де б ви не знаходилися на шляху завіту, – навіть якщо в даний момент цей шлях не є центром вашого життя, – я обіцяю вам, що якщо ви будете щиро й постійно виконувати духовну роботу, необхідну для розвитку важливої духовної здатності вчитися чути шепіт Святого Духа, ви будете мати будь-яке скерування, яке вам коли-небудь знадобиться в вашому житті. Ви отримаєте відповіді на ваші сокровенні питання таким способом і в такий час, які Бог вважатиме за краще.

Коли ви знаєте, що ваше життя скероване Богом, незалежно від труднощів і розчарувань, які можуть прийти у ваше життя, ви будете відчувати радість і спокій.

Переклад Тамари Мартиненко.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту mormon.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]ation.org
Авторское право © 2019 Faith.in.ua. Все права защищены.
Этот сайт действует независимо от Церкви Иисуса Христа Святых последних дней (иногда называемой «мормонской Церковью»). Выраженное здесь мнение не всегда отражает позицию Церкви. Точка зрения отдельных людей является их личной ответственностью и не всегда отражает позицию Церкви. Чтобы ознакомиться с официальной позицией Церкви, посетите сайты LDS.org или Mormon.org.

Pin It on Pinterest