адресуйте свої питання небесному батькові

 

https://www.facebook.com/lds.russell.m.nelson/posts/1789782737755821

 

Адресуйте свої питання безпосередньо Небесному Батькові в молитві. Просіть Його, в ім’я Ісуса Христа, вести вас. Ви можете навчитися самі – прямо зараз – як отримати особисте одкровення. І ніщо не змінить ваше життя більше, ніж це!

Я обіцяю вам – не людині, що сидить поруч з вами, – але особисто вам, що, де б ви не знаходилися в світі, де б ви не знаходилися на шляху завіту, – навіть якщо в даний момент цей шлях не є центром вашого життя, – я обіцяю вам, що якщо ви будете щиро й постійно виконувати духовну роботу, необхідну для розвитку важливої духовної здатності вчитися чути шепіт Святого Духа, ви будете мати будь-яке скерування, яке вам коли-небудь знадобиться в вашому житті. Ви отримаєте відповіді на ваші сокровенні питання таким способом і в такий час, які Бог вважатиме за краще.

Коли ви знаєте, що ваше життя скероване Богом, незалежно від труднощів і розчарувань, які можуть прийти у ваше життя, ви будете відчувати радість і спокій.

Переклад Тамари Мартиненко.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту mormon.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]

Pin It on Pinterest