3 способи зробити так, щоб інші почували себе чудово

Люди рідко пам’ятають, що ви сказали або зробили, але вони зазвичай пам’ятають, які почуття ви змусили їх відчувати.

Це природно, коли в наших життєвих ситуаціях нас охоплюють емоції, що змінюють одна одну, коли ми боїмося того, що подумають інші, або зациклюємось на тому, як інші ставляться до нас, але такі відволікаючі фактори тільки крадуть нашу впевненість і позбавляють нас спілкування. Щоб зламати цей шаблон, краще зосередитися на поведінці, яка допоможе іншим відчувати себе добре.

Використовуйте зоровий контакт і дотики.

Один з найпотужніших способів встановити зв’язок з іншими – це зоровий контакт і дотики. Для тих, хто боїться або не любить дотиків: ви будете здивовані тим, яким комфортним може виявитися рукостискання двома руками або дотик вище ліктя. Ці доречні форми дотиків можуть все змінити на краще, коли ви хочете показати іншим, що ви їх цінуєте. Роблячи це, затримайтеся на мить в зоровому контакті, коли ви говорите щось на кшталт «Так приємно розмовляти з вами!» Роблячи це, ви продемонструєте іншим, що ви щирі.

Запам’ятовуйте імена і робіть компліменти.

Часто найважче на початку розмови – це знати, що сказати. На щастя, найефективніший спосіб звернутися до когось – це просто представитися.

Ви можете зробити це, сказавши: «Привіт, у мене ще не було можливості познайомитися з вами. Мене звати ____. А вас?”

Підпишіться на нас в Інстаграм

Запам’ятавши чиєсь ім’я, обов’язково повторіть його під час розмови. Використовуйте компліменти і більш емоційні слова, замість нейтральних. Наприклад: «Джон, це звучить неймовірно», і «Джесіка, ваш виступ був приголомшливим», і «Хосе, я б із задоволенням зробив це разом з вами». Повторення імені людини під час розмови допоможе вам її запам’ятати і, що корисно, гарантує, що ваш співрозмовник не забуде вас.

Запросіть до наступного контакту і йдіть на піку розмови.

Витративши кілька хвилин на те, щоб дізнатися про когось і поділитися чимось про себе, покажіть, що ви хотіли б ближче познайомитися зі своїм співрозмовником.

Наприклад, ви могли б сказати: «Важко познайомитися з кимось в церкві (по сусідству, в школі і т. д.). Я б хотів продовжити цю розмову. Було б чудово, якби ви зателефонували або написали мені, щоб ми могли щось зробити разом (або я хотів би зателефонувати або написати вам, щоб ми могли щось зробити разом)». Потім посміхніться, останній дотик, і йдіть.

Це може збентежити, оскільки ви не обмінялися номерами телефонів, але якщо вони зацікавлені, вони зупинять вас, щоб взяти його. Йдучи від них і висловивши своє бажання підтримувати контакт, ви не тільки змусите їх відчувати себе чудово, але й справите враження впевненої в собі людини. Те, що ви пішли на піку розмови, допоможе їм не відчути себе в пастці або під тиском, а також змусить їх брати участь.

Ця техніка може стати в нагоді, якщо ви зацікавлені у встановленні зв’язків з потенційними друзями або людиною, з якою хотіли б піти на побачення. Незалежно від того, з ким ви спілкуєтеся, варто прагнути зробити так, щоб інші відчули себе краще, ніж до зустрічі з вами.

Ця стаття була написана англійською мовою Алісою Гудвин Снел та опублікована на сайті mormonchannel.org. Переклад Тамари Мартиненко.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту mormon.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]

Pin It on Pinterest