Притча про євангельський бульдозер

Нещодавно, вирішивши трохи позайматися, я блукав по околицях пагорбів неподалік від свого будинку, коли випадково натрапив на видовище, яке надихнуло мене на роздуми про мої обов’язки члена відновленої Церкви. Це була картина, яку я бачив до цього багато разів, бо поблизу велися грандіозні земляні роботи і готувалася велика ділянка землі. Забудовник буквально рухав гори, щоб розчистити місце, на якому він зможе побудувати 465 будинків. Я спостерігав, як сотні скоординованих машин копошаться, наче мурахи, для того, щоб прибрати зайву землю, перемістити її та створити потрібний рельєф в інших місцях. На це варто було подивитися.

Але в цей день я бачив тільки дві самотні машини, які переміщали ґрунт, коли я проходив повз. Однією з них був бульдозер, а інша – масивний трактор-скрепер для пересування ґрунту. У порівнянні з цим скрепером бульдозер був крихітним. Він був маленьким і простим у порівнянні зі скрепером.

скрепер та бульдозер

Коли я підняв очі, я помітив, що бульдозер став позаду скрепера і почав штовхати його. Мені було цікаво, чому така велика машина потребує допомоги такого маленького трактора. Про себе я продовжував думати, що неможливо, щоб цей маленький бульдозер зміг зрушити такий величезний скрепер, але, звичайно ж, бульдозер рухав скрепер вперед. Пізніше я дізнався, що це звичайне явище. Це називається «бульдозерне навантаження». Це відбувається, коли скрепер застрягає або коли він зустрічає складний ґрунт. Коли це відбувається, скрепер подає сигнал і бульдозер приходить на допомогу. У деяких випадках приїжджають два бульдозери, щоб допомогти великому скреперу перебратися по нерівному рельєфу та пагорбах. Це називається «тандемне бульдозерне навантаження».

зчеплені бульдозери

Стоячи там і спостерігаючи за роботою цих машин, я не міг не запитати себе: «Скільки є таких горезвісних скреперів, які чекають, коли хтось прийде й допоможе їм пройти нерівною дорогою життя. Скільки з них потребує просто невеличкого поштовху, який допоможе їм перебратися через життєві пагорби?»

У той момент мені спало на думку: «Я хочу бути таким бульдозером». Маленьким і простим, якими ми можемо бути. Незначним, якими ми себе іноді вважаємо. Все, що нам потрібно зробити, це знайти когось, кому ми можемо допомогти на нерівній дорозі. Бульдозер допоміг скреперу на пагорбі, коли він збирав ґрунт, і потім вони роз’їхалися… але в кінці дня вони зробили те, що древні вважали б сучасним дивом. Вони пересунули гору. І єдиний спосіб для цих машин «рухати гори» полягав у тому, щоб робити це разом.

Одні з найбільш вражаючих слів, які я коли-небудь чув, що вийшли з вуст людини, були: «Я завжди хочу, щоб Господь знав, що якщо Йому потрібно дати доручення, то Том Монсон виконає це доручення для Нього». Що ж … Господь давав йому кілька доручень за останні 50 з чимось років, і він виконував своє зобов’язання. Він ставав позаду людей і давав їм поштовх, необхідний їм для досягнення їхніх цілей. Президент Монсон – євангельський бульдозер … і я теж хочу бути євангельським бульдозером.

Ця стаття була написана англійською мовою Грегом Трімблом та опублікована на сайті gregtrimble.com. Переклад Тамари Мартиненко.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]