члени Церкви співають гімн

Це остання стаття з серії статей про те, як зробити так, щоб іншим було приємно перебувати в церкві. Ось ще 10 способів, які допоможуть в цьому:

ПРИНОСІТЬ КОРОТКЕ І ПРОСТЕ СВІДЧЕННЯ ПРО ХРИСТА ПІД ЧАС ЗБОРІВ ПОСТУ І СВІДЧЕННЯ

Збори посту і свідчення могли б бути дійсно приголомшливими, якби люди не робили їх жахливо дивними.

Якщо ви збираєтеся принести своє свідчення про щось, пов’язане з євангелією, просто зробіть це природно. Будьте собою. Будьте щирими. І найголовніше, сконцентруйте його на Спасителі.

МАЙТЕ БЕЗПРОВІДНИЙ МІКРОФОН, ЩОБ ЛЮДИ З ОБМЕЖЕНИМИ ФІЗИЧНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ ТЕЖ МОГЛИ ПРИНЕСТИ СВОЄ СВІДЧЕННЯ

Деякі люди не можуть підійти до трибуни, але у них велике серце і велике свідчення. Постарайтеся дізнатися, хто ці люди, і переконайтеся, що їм надано можливість поділитися своїм свідченням.

Подбайте про найслабших і переконайтеся, що вони відчувають себе комфортно і не почуваються так, наче їх кинули або ігнорують.

ПРИТРИМУЙТЕ ВІДКРИТІ ДВЕРІ ДЛЯ ІНШИХ

Я ніколи не забуду той раз, коли я ніс свою маленьку дочку до задніх дверей приходу, і якийсь чоловік випередив мене, відкрив двері і притримав їх для мене з широкою посмішкою на обличчі, тепло вітаючи мене словами: «Доброго ранку».

Цією людиною був старійшина Холланд…

ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА, ЯКЩО ВИ ХВОРІ НА ЩОСЬ ЗАРАЗНЕ

Пропустити недільні збори, коли ви хворієте на щось заразне, – це найхристоподібніший вчинок, який ви можете зробити для інших членів приходу. Дійсно, люди не захочуть бути в приміщенні, якщо у вас кашель, соплі або висока температура.

ПРИКРИВАЙТЕ РОТА, КОЛИ КАШЛЯЄТЕ АБО ЧХАЄТЕ

Навіть якщо ви не хворі, але вам просто потрібно покашляти або чхнути, обов’язково прикривайте рота. Це просто звичайна ввічливість.

НЕ ДОЗВОЛЯЙТЕ СВОЇМ ДІТЯМ ПОРУШУВАТИ ДИСЦИПЛІНУ – НАВІТЬ ЯКЩО ВАМ ЗДАЄТЬСЯ, ЩО ЦЕ МИЛО

Всі вважають власних дітей дуже милими. Але їхній шум, зойки, ниття… чесно кажучи, будь-який шум, який вони створюють, ймовірно, не здається милим іншим присутнім на уроці або зборах. Вони можуть вам ввічливо посміхнутися, але вони, швидше за все, подумають: «Чому б вам не вивести дитину з приміщення»?

Несподіваний шум, звичайно, не піддається контролю. Плач, крики, зойки або щось ще… швидше за все будуть мати місце. Але дозволяти цьому відбуватися постійно, в той час як всі інші відчувають дискомфорт, просто не прикольно.

НЕ СТАВТЕ ЛЮДЕЙ В НЕЗРУЧНЕ СТАНОВИЩЕ

Деякі люди не хочуть, щоб їх викликали, коли потрібно відповісти на питання або принести своє свідчення. Вони дійсно, дійсно не хочуть, щоб їх ставили в незручне становище. Тож намагайтеся розуміти, кого ви викликаєте або просите прийняти участь.

НЕ ВИПРАВЛЯЙТЕ ІНШИХ І НЕ НАМАГАЙТЕСЯ ПЕРЕВЕРШИТИ ЇХНІ ВІДПОВІДІ

Схоже, в кожному приході є ​​одна-дві людини з тих, хто просто не може дочекатися, щоб виправити інших на уроці або в звичайній розмові. Не будьте всезнайкою, особливо в церковних умовах, де велика частина нашого духовного життя обертається навколо віри і релігійних переконань.

Не шукайте можливості звеличувати себе, перевершуючи людину, яка дала відповідь на питання чи висловила свої думки і почуття на певну тему. Спробуйте доповнити чиюсь відповідь, згадавши цю відповідь і показавши людині, що те, що вона сказала, було важливе.

Почавши з того, що «мені дуже сподобалося, що те й те було сказано про це», завжди буде відмінним способом доповнити відповіді на уроці.

ЯКЩО ВИ ПРЕЗИДЕНТ ПРИХОДУ, ШУКАЙТЕ ДЛЯ КОЖНОГО ВІДПОВІДНЕ ПОКЛИКАННЯ

Президент Хінклі якось сказав, що кожному потрібен друг, покликання і насичення Словом Божим. Якщо у вас є можливість давати покликання, переконайтеся, що вони підходять, і постарайтеся переконатися, що кожен може брати участь в будь-якому роді служіння.

ХВАЛІТЬ ЧУЖИХ ДІТЕЙ В ПРИСУТНОСТІ ЇХНІХ БАТЬКІВ

Для людей немає нічого приємнішого, ніж коли хвалять їхніх дітей. Знайдіть щось добре в дітях з вашого приходу і похваліть цих дітей в присутності їхніх батьків.

Розслабтеся і подивіться, як розквітнуть від радості ці батьки!

ВАМ Є ЩО ДОДАТИ?

Церква – це спільнота, але часто люди не розуміють, що таке дружні стосунки в Церкві через одну або більше з наданих вище причин.

Іноді ми навіть не знаємо, що ми робимо те, що робимо. Але я думаю, що це якраз те, над чим нам потрібно дуже ретельно попрацювати.

Ми тут одне заради одного. У буквальному сенсі цим ми показуємо Богові, що любимо Його. Люблячи інших і намагаючись з усіх сил робити так, щоб вони відчували себе особливими і бажаними в церкві.

Я буду радий, якщо ви зможете щось додати до цього списку. Насправді, можливо я навіть оновлю список, ґрунтуючись на деяких ваших коментарях або пропозиціях.

Ця стаття була написана англійською мовою Грегом Трімблом та опублікована на сайті gregtrimble.com. Переклад Тамари Мартиненко.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту mormon.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]

Pin It on Pinterest