ходити на побачення

ПИТАННЯ

Дідусь,

Отже, я знаю, що ми не повинні зустрічатися, поки нам не виповниться 16. Але чому?

Джулі

ВІДПОВІДЬ

Люба Джулі,

Я часто розмовляв з не членами Церкви, які висловлювали сумнів, якщо не відвертий скептицизм, щодо того, що молоді люди в церкві можуть залишатися цнотливими до шлюбу. Багато з тих людей не думають, що це можливо. Однак ми знаємо, що це так. Треба зізнатися, це може бути складно. Небесний Батько створив нас з сильною внутрішньою тягою до продовження роду і для того, щоб утримувати це бажання в рамках встановлених Господом меж, у нас є певні скеровуючі принципи, які довели свою корисність.

Не ходити на побачення до 16 років – одне з цих правил. Звичайно, всі люди різні, але в цілому 16 – це вік, коли молоді люди не тільки цікавляться протилежною статтю, а й є досить зрілими, щоб виявляти самодисципліну. Шістнадцять – це лише кілька років до шлюбного віку. Молодим людям рекомендується не тільки чекати 16 років, щоб зустрічатися, але й ходити на групові побачення, поки молоді чоловіки не повернуться з своїх місій, а молоді жінки не стануть достатньо дорослими, щоб вийти заміж (а, можливо, молода жінка також буде служити на місії). Коли хтось замислюється про вибір потенційного партнера, тоді це слушний час для побачень наодинці.

Я знав молодих людей, які проігнорували це скерування і почали побачення наодинці в 14 років (як роблять багато не членів Церкви в наші дні). У переважній більшості випадків молоді люди згодом закінчують вступом у «вимушений шлюб». Іншими словами, вони одружуються, тому що дівчина вагітна. Відкласти сексуальні бажання на стільки років виявилося для них занадто складно.

Сила породження – прекрасний дар, даний нам люблячим Небесним Батьком, але він, як вогонь, може зігріти або ж спалити будинок. Ця сила породження може бути благословенням у вашому житті або тим, що приносить вам великий жаль і відчуття провини. Ставтеся до неї як до дорогоцінного дару, яким вона і є. Вона починається з дотримання інструкцій, які нам дані, одна з яких – чекати до 16 років.

Гарних побачень!

Дідусь.

Ця стаття була написана англійською мовою та опублікована на сайті askgramps.org. Переклад Тамари Мартиненко.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]