життєві випробування

https://www.facebook.com/lds.henry.b.eyring/posts/1713621242018677

 

Кожна жива людина проходить через випробування. Ми отримали від Бога дорогоцінний дар життя в світі, створеному як випробувальний полігон і підготовча школа. Ті випробування, з якими ми стикаємося, їхня складність, час і тривалість, будуть унікальними для кожної людини. Але дві речі будуть однаковими для всіх нас. Вони є частиною задуму смертного життя.
По-перше, випробування час від часу вимагатимуть від нас досить серйозних зусиль, щоб ми відчули потребу в допомозі, яка перевищує наші сили. І, по-друге, Бог у Своїй доброті і мудрості дав силу позбавлення, доступну нам.
Тепер ви можете запитати: «Якщо Небесний Батько любить нас, чому в Його плані щастя є випробування, які можуть змусити нас почуватися пригніченими?» Це тому, що Його мета – запропонувати нам вічне життя. Він хоче дати нам щастя, яке можливе тільки тоді, коли ми будемо жити як сім’ї у вічності в славі разом з Ним. І нам необхідні випробування, щоб ми могли бути сформовані і підготовлені для отримання того щастя, яке приходить, коли ми визнані гідними цього найбільшого з усіх дарів Бога.

Переклад Тамари Мартиненко.

 

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]

Latest posts by Позаштатний працівник (see all)