життєві випробування

Every person living is in the midst of a test. We have been granted by God the precious gift of life in a world created…

Posted by Henry B Eyring on Sunday, June 10, 2018

 

Кожна жива людина проходить через випробування. Ми отримали від Бога дорогоцінний дар життя в світі, створеному як випробувальний полігон і підготовча школа. Ті випробування, з якими ми стикаємося, їхня складність, час і тривалість, будуть унікальними для кожної людини. Але дві речі будуть однаковими для всіх нас. Вони є частиною задуму смертного життя.
По-перше, випробування час від часу вимагатимуть від нас досить серйозних зусиль, щоб ми відчули потребу в допомозі, яка перевищує наші сили. І, по-друге, Бог у Своїй доброті і мудрості дав силу позбавлення, доступну нам.
Тепер ви можете запитати: «Якщо Небесний Батько любить нас, чому в Його плані щастя є випробування, які можуть змусити нас почуватися пригніченими?» Це тому, що Його мета – запропонувати нам вічне життя. Він хоче дати нам щастя, яке можливе тільки тоді, коли ми будемо жити як сім’ї у вічності в славі разом з Ним. І нам необхідні випробування, щоб ми могли бути сформовані і підготовлені для отримання того щастя, яке приходить, коли ми визнані гідними цього найбільшого з усіх дарів Бога.

Переклад Тамари Мартиненко.

 

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту mormon.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]
Авторское право © 2019 Faith.in.ua. Все права защищены.
Этот сайт действует независимо от Церкви Иисуса Христа Святых последних дней (иногда называемой «мормонской Церковью»). Выраженное здесь мнение не всегда отражает позицию Церкви. Точка зрения отдельных людей является их личной ответственностью и не всегда отражает позицию Церкви. Чтобы ознакомиться с официальной позицией Церкви, посетите сайты LDS.org или Mormon.org.

Pin It on Pinterest