святкуання дня незалежності

24 серпня  2016 року є важливим днем в житті молодої та незалежної держави, в якій ми живемо, працюємо, кохаємо, сумуємо та радіємо. Україна – це наш спільний дім, який нам даний Господом. І нам доведеться надати звіт про те, як ми розпоряджалися довіреним нам багатством. Напевно це звучить банально та вже мільйони раз лунало з вуст багатьох політиків та демагогів, однак це є істиною, яка не потребує додаткових підтверджень: те, в якій країні будуть жити наші діти – залежить від кожного з нас, від наших рішень та дій сьогодні.

Члени Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів (мормони) відрізняються від багатьох інших релігійних груп, в першу чергу своєю активною громадською позицією. Вони приймають участь в житті громад, де живуть, починаючи від благодійних акцій (допомога дитячим будинкам, людям з обмеженими можливостями, інфраструктурні проекти), закінчуючи прибиранням парків та місць громадського користування.

В самій основі релігійної доктрини мормонів лежить право людини на свободу та незалежність, чи то стосується релігійних поглядів, чи власного життя та фінансового стану людини. Незалежність проявляється в тому, що доля людини залежить саме від неї, а не від бажань когось іншого. Так само і доля цілої держави залежить від волі та злагодженої праці людей, які в ній живуть. Тільки ми можемо обрати в яку сторону рухатись: до світлого європейського майбутнього, чи сірого та зруйнованого минулого.

Саме зараз у нас є можливість приймати самостійні рішення. Безумовно, вони не будуть легкими, і навіть інколи буде здаватись, що краще б було, якби все залишалось так як є, але разом, пройшовши ці випробування, ми станемо сильніше, розумніше та рідніше одине одному. Обираймо правду!

Автор: Арзютов Віктор

 

The following two tabs change content below.

Viktor

Делюсь Евангелием онлайн/ Ділюсь Євангелією онлайн/ Sharing the Gospel Online
Позначки: