More Good Foundation - некомерційна організація, яка надає Святим останніх днів необхідні інструменти, навчання і підтримку, щоб вони могли поділитися своїми переконаннями в Інтернеті.

mormon.in.ua спонсорується некомерційною організацією під назвою More Good Foundation. Використовуючи сучасну “мережу”, ми надаємо Святим останніх днів необхідні інструменти, навчання і підтримку, щоб вони могли поділитися своїми переконаннями в Інтернеті.

Ми вважаємо, що не  маємо ховати нашу свічку під посудину, а Інтернет надає нам можливість разом тримати наші свічки високо, забезпечуючи світло для всіх.

Хто такі More Good Foundation

More Good Foundation – некомерційна організація, яка фінансується з приватних джерел, сприяє і допомагає членам Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів (яких часто називають мормонами) ділитися тим, у що вони вірять, в Інтернеті. Вона була заснована в 2005 році, щоб забезпечити потребу в коректній інформації про вірування Святих останніх днів в мережі Інтернет. Її головний офіс знаходиться в Сполучених Штатах, але вона має невеликі динамічні команди в різних частинах світу.

Як More Good Foundation працює

More Good Foundation фінансується за рахунок щедрих пожертв від окремих членів Церкви. Вона також може отримувати кошти від трастів, корпорацій і фондів, у тому числі фондів Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів, які фінансуються за рахунок надходжень від приватних комерційних компаній. More Good Foundation підтримує Церкву Ісуса Христа Святих останніх днів в усіх відношеннях, але не є її власністю і не управляється Церквою.

Що робить More Good Foundation

Наша місія полягає в наступному:

  • Сприяти можливостям ділитися своєю вірою
  • Звертатися до тих, хто шукає істину, зрозумілою для них мовою
  • Публікація і сприяння поширенню високоякісного контенту, пов’язаного з діяльністю Церкви
  • Забезпечувати вираження неофіційної точки зору
  • Спрямовувати зацікавлених людей до Церкви
  • Висвітлювати позитивний вплив членів Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів (мормонів)

Ми об’єдналися з іншими в слідуванні настановам старійшини Девіда А. Беднара  з Кворуму Дванадцятьох Апостолів: “Я закликаю вас наповнити Землю посланнями праведності й істини – щирими, гідними похвали посланнями, які підносять,  – і буквально пронестися по ній, наче потопом”. Ось деякі способи, якими ми намагаємося це зробити:

Ми навчаємо членів церкви по всьому світу ефективно використовувати цифрові онлайн медіа для того, щоб ділитись Євангелієм Ісуса Христа, а також їхніми віруваннями і свідченнями. Відвідайте LDS Share Expo щоб знайти безкоштовні онлайн ресурси (ці ресурси на англійській мові, але ви можете перекласти їх на вашу мову. Зв’яжіться з нами, якщо у вас є питання).

Ми також випускаємо різний контент (наприклад: відео, статті та графіки), які забезпечують правильною і надихаючою інформацією про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів як членів Церкви, так і людей, які не належать до нашої віри. Нижче наведено приклад відео, які ми випускаємо.

Ми розробили більш ніж 400 веб-сайтів, які підтримують місію фонду, і надаємо підтримку більше ніж 100 іншим. Подивитися добірку наших веб-сайтів.

Як More Good Foundation отримала свою назву

Назва More Good Foundation походить від заяви, яку зробив Джозеф Сміт у листі до редактора газет Times та Seasons, в якому він пояснив, що буквальний переклад слова мормон означає “більше добра” (див. Teachings of the Prophet Joseph Smith, pages 299-300.). Більше уваги цьому поняттю приділив Гордон Б. Хінклі в жовтні 1990 року в своєму зверненні під назвою: “Мормон має означати ‘більше добра’ “.

Що ви можете зробити

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб приєднатись до наших зусиль, ми завжди раді отримати допомогу з перекладами, створенням контенту або просуванням коректного і надихаючого контенту про Церкву СОД на вашому власному сайті або блозі. Досвід роботи з веб-сайтами не потрібен, ми пропонуємо навчання і підтримку, які допоможуть вам підготуватись і працювати. Якщо у вас є будь-які питання або ідеї, якими ви хочете поділитися, не соромтеся зв’язатись з нами. Зверніть увагу на те, що всі наші проекти неприбуткові, і ми не розміщуємо рекламу і не допускаємо комерційну діяльність на наших сайтах

The following two tabs change content below.

Viktor

Делюсь Евангелием онлайн/ Ділюсь Євангелією онлайн/ Sharing the Gospel Online