Ісус Христос
Ким для членів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів є Ісус Христос?? Джозеф Сміт – засновник Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів сказав: «Основними принципами нашої релігії є свідчення Апостолів і Пророків про Ісуса Христа, про те, що Він помер, був похований, і повстав на третій день, і вознісся на Небо; все інше, що відноситься до нашої релігії, є лише додатком до цього ».

Святі останніх днів вірять у Його божественність. Він прийшов на землю заради нас: для того, щоб спочатку жити безгрішним життям, показуючи приклад праведного життя і служіння, і згодом для того, щоб спокутати наші гріхи. Спокута була метою Його земного життя. Він пішов у Гетсиманський Сад і там взяв на Себе всі гріхи людства, скоєні в минулому і в майбутньому. Те, що Він відчував фізично і духовно, було неймовірно болісним відчуттям, і Він міг зупинити цю біль у будь-який момент, але не зробив цього, оскільки Він любить нас і обіцяв, що зробить це за для нас. Завдяки Його жертві (спокуті, смерті на хресті, воскресінню), ми також можемо повстати з мертвих і жити вічно. Дар вічного життя навіки наш, неважливо, які рішення ми приймаємо  протягом нашого життя. Ніхто не може позбавити нас цього дару.

Небесний Батько та Ісус Христос є двома окремими особистостями, однак разом з Святим Духом, вони  єдині у своїх цілях.  Мормони вважають Ісуса Христа головною особистістю у  житті людства, вони приймають Його велич та безмежну любов, прагнуть наслідувати Його приклад – робити добро ближнім, а також намагаються бути свідками Ісуса Христа у своїх словах та вчинках.

Якщо ви хочете більше дізнатись про те, хто такий Ісус Христос, ви можете подивитись короткий відео-огляд нижче:

 

7 способів спростити Різдво для вашої родини

7 способів спростити Різдво для вашої родини

Як ви оцінюєте успішне Різдво? Отримуючи більше подарунків за вигідною ціною на Чорну п'ятницю? Маючи все загорнуте та під ялинкою за тиждень до Різдва? Чи розставляючи всі різдвяні прикраси наступного дня після Дня подяки? Як щодо доставки тарілок різдвяного печива...

9 СПОСОБІВ ПРИНЕСТИ БІЛЬШЕ МИРУ У ВАШ ДІМ В ЦЕ РІЗДВО

9 СПОСОБІВ ПРИНЕСТИ БІЛЬШЕ МИРУ У ВАШ ДІМ В ЦЕ РІЗДВО

Багато в чому Різдвяна пора може бути хаотичним і напруженим часом для сімей, але зовсім не обов'язково має бути саме так! Ось кілька способів як запросити мир – і Князя миру – на ваше свято. 1. ЧАСТО ГОВОРІТЬ ПРО СПАСИТЕЛЯ Якщо розмови про Спасителя ще не стали...

ЯК СВЯТІ ОСТАННІХ ДНІВ ЧАСТО НЕВІРНО РОЗУМІЮТЬ ФРАЗУ «ПІСЛЯ ВСЬОГО, ЩО МИ МОЖЕМО ЗРОБИТИ»

ЯК СВЯТІ ОСТАННІХ ДНІВ ЧАСТО НЕВІРНО РОЗУМІЮТЬ ФРАЗУ «ПІСЛЯ ВСЬОГО, ЩО МИ МОЖЕМО ЗРОБИТИ»

Поширеним перекручуванням вчення про благодать є уявлення про те, що Спаситель дає нам Свою благодать тільки після того, як ми зробили все, що можемо зробити.

ІМЕНА ІСУСА

ІМЕНА ІСУСА

У Писаннях представлено багато імен та описів Ісуса Христа. Тут представлені деякі з імен, які характеризують Ісуса та Його особистість.

Значення Пасхи

Значення Пасхи

Справжнє значення Пасхи – це те, що Христос живе й сьогодні. Він є воскреслою Істотою. Він наш Спаситель, наш Господь, Син Божий.

Що для мене означає ім’я Ісуса Христа?

Що для мене означає ім’я Ісуса Христа?

Сукупність священних завітів і таїнств в поєднанні з життєвим досвідом допомагають нам створити нове й чисте серце, таке, з яким «ми вже не маємо бажання чинити зло, але постійно чинити добро». [і] Тоді нам залишається всього один важливий крок, щоб повернутися в присутність Господа – повністю взяти на себе ім’я Ісуса Христа.