годинник показую час, який залишився, аби притирпіти до кінця

Євангелія Ісуса Христа – шлях назад до Бога – включає в себе віру в Ісуса Христа, покаяння, хрищення, отримання дару Святого Духа та необхідність витерпіти до кінця. Ми вже розглянули перші чотири складові в цьому циклі статей. Давайте зробимо короткий перегляд того, що ми вже дізналися.

Коли у нас є віра в Ісуса Христа, ми переконані, що Він любить нас, має силу прощати нас та зробити нас краще, ніж ми є. Наша віра веде нас до покаяння, або зміни серця, яка спонукає нас змінити те, що ми робимо невірно, і старанно виконувати Божі заповіді. Одною з цих заповідей є хрищення, під час якого ми виходимо з води, що символізує наше відродження в якості нової людини, та вступаємо у завіт, що будемо слідувати за Ісусом Христом до кінця життя. Після хрищення ми отримуємо дар Святого Духа, або право завжди мати Святого Духа з нами, який буде вести нас на шляху назад до нашого Небесного Батька. Тоді ми повинні витерпіти до кінця.

Витерпіти до кінця? Звучить, наче біг у марафоні – завдання, яке здається складним і не дуже веселим.

Це правда, що життя того, хто слідує за Ісусом Христом, може мати свої важкі періоди. Віра в Ісуса Христа та зобов’язання слідувати за Ним не гарантує, що у житті не будуть траплятися такі негаразди, як фінансові труднощі, болючий вибір інших людей або смерть близької людини. Проте, витерпіти до кінця не означає зціпити зуби і пробиватися крізь хащі труднощів. Навпаки, це означає, що кожен день, як в добрі так і в погані часи, ми продовжуємо виявляти віру в Христа, каятися, виконувати свої обіцянки Богу і слідувати вказівкам Святого Духа. Це означає, що ми продовжуємо мінятися і просуватися вперед на нашому шляху назад до Нього. Якщо ми впадемо (а це неодмінно станеться) або зійдемо з дороги, ми повернемося на шлях, покладаючись на Спасителя та Його здатність врятувати нас. Витерпіти до кінця означає залишатися вірними законам та обіцянкам Христа на протязі всього нашого життя, а також дозволити Йому направляти нас.

Пропонуємо вам подивитися, як Дітер Ф. Ухтдорф, сучасний Апостол Ісуса Христа, роз’яснює цей радісний процес здобуття надії та позбавлення.

Дізнайтеся більше про Євангелію Ісуса Христа в першій, другій, третій та четвертій частинах цього циклу статей.

Ця стаття була опублікована англійською мовою на сайті mormon.org та перекладена Половченко Оленою.

The following two tabs change content below.

Viktor

Делюсь Евангелием онлайн/ Ділюсь Євангелією онлайн/ Sharing the Gospel Online