Христос заснував Свою Церкву під час Свого служіння

Зображення: churchofjesuschrist.org

Під час життя Ісуса Христа Він проповідував Свою євангелію і заснував Свою церкву. Він зробив це, покликавши апостолів і надавши їм повноваження священства творити чудеса, благословляти людей і виконувати такі обряди, як хрищення.

Після смерті Христа ця влада разом із євангельськими вченнями та практиками були розпорошені та втрачені, коли апостолів було вбито. Без цього керівництва деякі люди неправильно розуміли або активно змінювали доктрини чи спотворювали значення Біблії.

Кожен слідував євангелії якнайкраще, як міг, по-своєму і тлумачив власні доктрини, не маючи пророка чи чіткого напряму. Павло пророкував: «Вони слух свій від правди відвернуть та до байок нахиляться». (2 Тимофія 4:4)

Ось чому Христовій церкві потрібно було відновити те, що було втрачено, щоб євангелія знову могло бути доступним у повноті. Ось як відбулося це відновлення:

Відновлення через Джозефа Сміта

На початку 1800-х років фермерський хлопець, на ім’я Джозеф Сміт був збентежений усіма різними церквами та їхніми доктринами. Він задавався питанням, до якої церкви приєднатися, такої, яка наблизить Його ближче до Бога, тому він молився, щоб дізнатися відповідь, дотримуючись вказівок з Якова 1:5: «Якщо кому з вас не стачає мудрості, нехай просить у Бога».

Після молитви Джозефа йому з’явилися Бог Отець та Ісус Христос і сказали, що він не повинен приєднуватися до жодної з існуючих церков, оскільки жодна з них не є повністю правильною, і що через нього Христос відновить Свою цілісну церкву. Джозеф описав, що сталося під час цього святого досвіду:

«Я побачив прямо над головою стовп світла, яскравішого за сонце, і спускаючись повільно з неба, це світло впало на мене. . . . Коли світло було на мені, я побачив двох Осіб, що стояли переді мною у повітрі, блиск і славу Яких неможливо описати. Один з них звернувся до мене, називаючи моє ім’я, і сказав, указуючи на іншого: Це Мій Улюблений Син, слухай Його!».

відновлення через джозефа сміта

Картина Гері Л. Каппа

Через кілька років Джозеф Сміт був покликаний бути першим пророком Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів і керував відновленням Церкви та євангелії Ісуса Христа через одкровення, дані Богом.

Як було відновлено євангелію Христа?

Через одкровення, дане Джозефу Сміту, Ісус Христос відновив повноваження священства, пророків і апостолів, а також храм – дім Бога, де можна було виконувати обряди, як-от хрищення, для людей, які померли, не маючи жодної можливості.

Храм також є місцем, де ми можемо бути запечатані разом навіки тією самою силою запечатування, яку Ісус Христос дав Петру (Матвій 16:19), роблячи шлюби та сім’ї вічними.

Книга Мормона

Книга Мормона також відіграла ключову роль у відновленні церкви.

Можливо, ви чули про неї чи навіть бачили мюзикл, але що ж це насправді?

У Новому Завіті Христос сказав Своїм послідовникам в Єрусалимі: «Маю Я інших овець, які не з цієї кошари, Я повинен і їх припровадити, і мій голос почують вони» (Івана 10:16).

Оскільки Ісус Христос любить кожного з нас, чому б Йому не відвідати Своїх «інших овець» у світі поза Єрусалимом?

Ми віримо, що Він так і зробив.

Книга Мормона є літописом стародавніх людей і пророків, які жили в Америці. Це розповідь про їхній народ і віру, а також про те, як Христос відвідав їх після Його воскресіння.

На жаль, ці цивілізації зрештою відвернулися від Бога, а праведників було вбито. Прагнучи захистити ці священні записи, пророк, на ім’я Мороній, склав їх на золотих пластинах і заховав на пагорбі в сучасній північній частині штату Нью-Йорк, приблизно так само, як свитки Мертвого моря були сховані в печерах, щоб захистити їх.

Цей самий пророк, Мороній, пізніше відвідав Джозефа Сміта як янгол, щоб направити його туди, де були сховані пластини. Тоді Джозеф Сміт зміг відновити їх і навіть перекласти пластини силою та допомогою Бога.

Ми віримо, що Бог хотів, щоб ці дорогоцінні свідчення та Писання вийшли на світло для блага Його дітей, і допоміг людям у цьому, так само як Він зробив це зі Святою Біблією так багато років тому.

Картина Кеннета Райлі

Зрештою, ми віримо в Бога чудес. Усі Писання, які походять від Бога через вчення та записи Його пророків, зберігаються протягом століть і перекладаються майже на всі мови, є дивом, але як же вони благословляють і надихають людей у ​​всьому світі!

Збереження та доступність Біблії є дивом, так само як ми віримо, що збереження та переклад Книги Мормона були дивом.

Книга Мормона відіграє важливу роль у Відновленні Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів. Вона не замінює, а підтримує Біблію як ще одне свідчення про Ісуса Христа.

Це допомагає висвітлити та роз’яснити євангелію Ісуса Христа і служить свідченням про Нього.

Ця книга, справді написана для нашого часу, яка допомогла мільйонам людей наблизитися до Бога.

Можливо, це вже забагато для одного разу, щоб зрозуміти, але найкращий спосіб дізнатися про її божественне походження — це прочитати її самостійно та щиро запитати Бога, чи ця книга те, чому вона вчить, від Нього. Ви можете прочитати її безкоштовно тут.

Маючи підтвердження того, що Книга Мормона істинна, ви також можете знати, що Джозеф Сміт був справжнім пророком і що церква дійсно була відновлена ​​Божою рукою.

Відновлена ​​церква сьогодні

Ісус Христос і сьогодні веде церкву через сучасного пророка і продовжує відкривати те, що найкраще допоможе Його дітям.

Члени церкви, часто відомі як святі останніх днів, намагаються якнайкраще слідувати євангелії Ісуса Христа, любити людей навколо них і їхні сім’ї та служити їм.

 

Зображення: churchofjesuschrist.org

Ось чому мати відновлену церкву Христа важливо. Наслідування Ісуса Христа через Його відновлену церкву допомагає людям з усіх верств суспільства стати кращими учнями та повернутися до Божого царства з нашими сім’ями після цього життя.

Якщо ви хочете дізнатися більше, ви можете поспілкуватися з нами в цих соціальних медіа.

Переклад Лії Міщенко.

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]