Зображується хрищення Ісуса Христа

Всі ми, як людські істоти, ймовірно робили вчинки, якими ми не пишаємось, вчинки, які викликають почуття провини і приносять біль нам самим та іншим людям. Чи виникало коли-небудь у вас бажання просто почати все спочатку, щоб усі почуття провини й тяжкості за невірні вчинки могли б бути стертими? Гарна новина полягає в тому, що є спосіб почати все спочатку і зробити все правильно – хрищення.

Чому ми повинні прийняти хрищення?

Мормони вірять в те, що коли людина досягає віку відповідальності (8 років), вона може прийняти рішення слідувати за Ісусом Христом через хрищення. Багато церков вірять в таїнство хрищення, але проводять хрищення по-різному. Мормони вірять, що хрищення повинно відбуватись шляхом занурення у воду людиною, яка має повноваження від Бога, таким самим чином, яким був хрещений Ісус Христос. Ми христимося для того, щоб наслідувати Його приклад, щоб очиститися від гріха і стати на шлях, який приведе назад до Бога.

Наслідувати приклад Ісуса Христа

Ісус Христос прийшов на землю, щоб стати нашим Спасителем і досконалим прикладом для нас. Саме через Його жертву наші гріхи можуть бути прощені, якщо ми виявляємо віру в Нього, каємося та входимо у води хрищення. Христос був досконалим і безгрішним, але щоб проявити слухняність Божим заповідям і показати всім нам шлях назад до Бога, Він розшукав Івана Христителя і прийняв хрищення, як це показано у відео, яке можна знайти тут.

Подібно до того, як Христос показав Свою любов до Бога і до всіх нас, прийнявши хрищення, ми показуємо нашу любов і бажання слідувати за Ним, коли приймаємо хрищення так само, як і Він – зануренням у воду за допомогою особи, яка має відповідні повноваження.

Очиститися від гріха

Хрищення, яке передбачає повне занурення та вихід із води, символізує «смерть» колишньої та гріховної людини, якою ми були, а також наше «відродження» як послідовників Христа. Коли ми каємося і приймаємо хрищення, яке виконується тим, хто має владу Ісуса Христа в Його Церкві, всі наші гріхи змиваються, і ми стаємо чистими і незаплямованими. Ми починаємо життя з чистого аркуша.

Розпочати шлях, щоб повернутись до Бога

Після того, як ми проявили віру в Христа і покаялися у своїх гріхах, при хрищенні ми укладаємо завіт з Богом, що будемо продовжувати каятися і вдосконалюватися, щоб ми могли повернутися в Його присутність. Завіт – це двостороннє зобов’язання, умови якого встановлює Бог; ми обіцяємо дотримуватися заповідей Божих і завжди пам’ятати Христа, а Бог обіцяє нам пробачити наші гріхи і послати Святого Духа, який буде перебувати з нами і направляти нас до Нього.

Покаяння і хрищення не тільки змиває наші гріхи, але завдяки цьому ми стаємо членами Церкви Ісуса Христа, Його Царства на землі. Пообіцявши слідувати за Ним все життя, ми отримуємо можливість служити і зростати в Церкві усюди, де б ми не жили. Це допомагає нам стати більш схожими на Спасителя.

Таїнство хрищення є священним і вагомим, але це тільки початок. Після того, як ми «увійшли у ворота» хрищення, ми маємо продовжувати свій шлях назад до Бога, отримавши дар Святого Духа та витримавши до кінця. Детальніше про дар Святого Духа та про те, як витерпіти до кінця ви зможете прочитати в четвертій та п’ятій частинах цього циклу статей.

Дізнайтеся більше про Євангелію Ісуса Христа в першій та другій частинах цього циклу.

Ця стаття була опублікована англійською мовою на сайті mormon.org та перекладена Половченко Оленою.

The following two tabs change content below.

Viktor

Делюсь Евангелием онлайн/ Ділюсь Євангелією онлайн/ Sharing the Gospel Online
Позначки:

Pin It on Pinterest