Зображується хрищення Ісуса Христа

Всі ми, як людські істоти, ймовірно робили вчинки, якими ми не пишаємось, вчинки, які викликають почуття провини і приносять біль нам самим та іншим людям. Чи виникало коли-небудь у вас бажання просто почати все спочатку, щоб усі почуття провини й тяжкості за невірні вчинки могли б бути стертими? Гарна новина полягає в тому, що є спосіб почати все спочатку і зробити все правильно – хрищення.

Чому ми повинні прийняти хрищення?

Мормони вірять в те, що коли людина досягає віку відповідальності (8 років), вона може прийняти рішення слідувати за Ісусом Христом через хрищення. Багато церков вірять в таїнство хрищення, але проводять хрищення по-різному. Мормони вірять, що хрищення повинно відбуватись шляхом занурення у воду людиною, яка має повноваження від Бога, таким самим чином, яким був хрещений Ісус Христос. Ми христимося для того, щоб наслідувати Його приклад, щоб очиститися від гріха і стати на шлях, який приведе назад до Бога.

Наслідувати приклад Ісуса Христа

Ісус Христос прийшов на землю, щоб стати нашим Спасителем і досконалим прикладом для нас. Саме через Його жертву наші гріхи можуть бути прощені, якщо ми виявляємо віру в Нього, каємося та входимо у води хрищення. Христос був досконалим і безгрішним, але щоб проявити слухняність Божим заповідям і показати всім нам шлях назад до Бога, Він розшукав Івана Христителя і прийняв хрищення, як це показано у відео, яке можна знайти тут.

Подібно до того, як Христос показав Свою любов до Бога і до всіх нас, прийнявши хрищення, ми показуємо нашу любов і бажання слідувати за Ним, коли приймаємо хрищення так само, як і Він – зануренням у воду за допомогою особи, яка має відповідні повноваження.

Очиститися від гріха

Хрищення, яке передбачає повне занурення та вихід із води, символізує «смерть» колишньої та гріховної людини, якою ми були, а також наше «відродження» як послідовників Христа. Коли ми каємося і приймаємо хрищення, яке виконується тим, хто має владу Ісуса Христа в Його Церкві, всі наші гріхи змиваються, і ми стаємо чистими і незаплямованими. Ми починаємо життя з чистого аркуша.

Розпочати шлях, щоб повернутись до Бога

Після того, як ми проявили віру в Христа і покаялися у своїх гріхах, при хрищенні ми укладаємо завіт з Богом, що будемо продовжувати каятися і вдосконалюватися, щоб ми могли повернутися в Його присутність. Завіт – це двостороннє зобов’язання, умови якого встановлює Бог; ми обіцяємо дотримуватися заповідей Божих і завжди пам’ятати Христа, а Бог обіцяє нам пробачити наші гріхи і послати Святого Духа, який буде перебувати з нами і направляти нас до Нього.

Покаяння і хрищення не тільки змиває наші гріхи, але завдяки цьому ми стаємо членами Церкви Ісуса Христа, Його Царства на землі. Пообіцявши слідувати за Ним все життя, ми отримуємо можливість служити і зростати в Церкві усюди, де б ми не жили. Це допомагає нам стати більш схожими на Спасителя.

Таїнство хрищення є священним і вагомим, але це тільки початок. Після того, як ми «увійшли у ворота» хрищення, ми маємо продовжувати свій шлях назад до Бога, отримавши дар Святого Духа та витримавши до кінця. Детальніше про дар Святого Духа та про те, як витерпіти до кінця ви зможете прочитати в четвертій та п’ятій частинах цього циклу статей.

Дізнайтеся більше про Євангелію Ісуса Христа в першій та другій частинах цього циклу.

Ця стаття була опублікована англійською мовою на сайті mormon.org та перекладена Половченко Оленою.

The following two tabs change content below.

Viktor

Делюсь Евангелием онлайн/ Ділюсь Євангелією онлайн/ Sharing the Gospel Online
Позначки:
Авторское право © 2019 Faith.in.ua. Все права защищены.
Этот сайт действует независимо от Церкви Иисуса Христа Святых последних дней (иногда называемой «мормонской Церковью»). Выраженное здесь мнение не всегда отражает позицию Церкви. Точка зрения отдельных людей является их личной ответственностью и не всегда отражает позицию Церкви. Чтобы ознакомиться с официальной позицией Церкви, посетите сайты LDS.org или Mormon.org.

Pin It on Pinterest