імена ісуса

У Писаннях представлено багато імен та описів Ісуса Христа. Тут представлені деякі з імен, які характеризують Ісуса.

ВСЕМОГУТНІЙ

Ісус всемогутній; Він може повелівати стихіями та тваринами. У нього є влада над самою смертю.

НАРЕЧЕНИЙ

У притчі про десять дів Ісус – наречений. Чи будемо ми духовно готові приєднатися до Нього на бенкеті?

ХРИСТОС

Слово Христос є грецьким перекладом слова Месія, яке означає ‘визволитель народу’. Ісус звільняє всіх, хто приходить до Нього, відмовившись від своїх гріхів.

БОЖЕСТВЕННИЙ

Ісус – Син Божий, народжений Марією. Це робить Його і людиною, і Божеством.

КІНЕЦЬ ЗАКОНУ

У Нагірній проповіді Ісус навчав, що Він виконав Закон Мойсея, що практикувався давніми ізраїльтянами.

БОГ

Ісус – Бог. Разом з Богом Батьком та Святим Духом, Ісус Христос є частиною Божества.

СВЯТИЙ

Святий означає гідний поклоніння та вшанування. Члени Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів поклоняються Ісусові Христу щонеділі на церковних зборах і в повсякденному житті.

Я – Є

В Євангелії від Іоанна Ісус робить одне з найсміливіших заяв про Свою вічної сутності, коли Він проголошує: «Раніш, ніж був Авраам, Я – є!»

ІСУС

Ім’я, яким Марія назвала свою дитину, як повелів Архангел Гавриїл.

ЦАР

Як записано в літописах, Ісус був і буквально, і в духовному плані Царем Ізраїлю.

АГНЕЦЬ

Як передбачали стародавні ізраїльські звичаї, Ісус був бездоганним Агнцем, Який мав бути принесений в жертву, щоб все людство могло бути врятовано.

МЕСІЯ

Назва великого музичного твору Генделя, яке прославляє життя Ісуса, а також вказує на довгий список додаткових імен Ісуса з Книги Ісаї.

ЄДИНОНАРОДЖЕНИЙ

Популярний уривок з Івана 3:16 описує Ісуса як «Сина [Його] Єдинонародженого» і далі проголошує, що кожен, хто вірить в Ісуса, «не загин[е], але ма[тиме] життя вічне».

МИР

У нашому особистому житті одне з найважливіших імен Ісуса – Мир, бо ми можемо відчути мир, який приходить, коли ми пізнаємо Його і присвячуємо своє життя Йому.

ДУХ ОЖИВЛЯЮЧИЙ

Павло навчає, що так само, як Адам дав можливість усім людям мати фізичне тіло, Христос – «Дух оживляючий» – дає можливість всім людям мати духовне тіло.

ВИКУПИТЕЛЬ

Ісус відомий як Викупитель. Оскільки наші гріхи роблять нас негідними повернутися до Бога, Ісус викупив нас, заплативши за ці гріхи.

СПАСИТЕЛЬ

Одне з імен Ісуса, яке найчастіше використовується і найбільш відоме. Ісус рятує всіх, хто кається і живе за Його євангелією.

ІСТИНА

Ісус відомий як Істина, тому що на додаток до Його нескінченної жертві Ісус був великим учителем. Кожне слово, якого Він навчав, істинно і йому можна слідувати.

НЕЗМІННИЙ

Оскільки Ісус жив досконалим життям, на відміну від нас, у Нього не було необхідності змінюватися. Ми можемо бути спокійні, знаючи, що, оскільки Ісус живе сьогодні, Він все ще той самий, і завжди протягуватиме нам руку допомоги з любов’ю.

ВИНОГРАДНА ЛОЗА

Ісус Христос є Виноградною лозою, тому що джерело духовної підтримки та влади виходить від Нього.

СЛОВО

«Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово.»

ПРИКЛАД ДЛЯ НАСЛІДУВАННЯ

Оскільки Ісус жив досконалим життям, ми можемо наслідувати Його приклад у всьому.

МАЛА ДИТИНА

Про Ісуса як про маленьку дитину мало що відомо, але історія Його народження і навчання в храмі в дитинстві продовжує надихати.

ЦАР СІОНУ

Коли Ісус повернеться на Землю, Він буде правити як Цар.

Ця стаття була написана англійською мовою Крістофером Д. Каннінгемом і опублікована на сайті thirdhour.org. Переклад Людмили Данієл.

The following two tabs change content below.

Mila

Люблю євангелію і Церкву Ісуса Христа Святих останніх днів. Хочу, щоб усі могли відчути щастя, яке приносить євангелія. / Люблю евангелие и Церковь Иисуса Христа Святых последних дней. Хочу, чтобы все могли испытать счастье, которое приносит евангелие.
Авторское право © 2019 Faith.in.ua. Все права защищены.
Этот сайт действует независимо от Церкви Иисуса Христа Святых последних дней (иногда называемой «мормонской Церковью»). Выраженное здесь мнение не всегда отражает позицию Церкви. Точка зрения отдельных людей является их личной ответственностью и не всегда отражает позицию Церкви. Чтобы ознакомиться с официальной позицией Церкви, посетите сайты LDS.org или Mormon.org.

Pin It on Pinterest