зображення Христа з ангелами

Більшість людей знає, що Джозеф Сміт бачив Ісуса Христа на землі, але чи знали ви, що інші пророки теж бачили нашого Спасителя? Ось кілька таких розповідей:

1. Президент Джордж Ф. Річардс

На Генеральній конференції у квітні 1974 року президент Спенсер В. Кімбол поділився історією Президента Джорджа Ф. Річардса, який бачив Христа уві сні. Президент Кімбол сказав, що Президент Річардс ділився цим «не раз» на зборах. Уві сні Президент Річардс знаходився в присутності Спасителя і, хоча Ісус Христос нічого не говорив, це справило глибоке, незабутнє враження на Президента Річардса. «Я знаходився в присутності мого Спасителя, ноги якого не торкалися землі. Він не сказав мені жодного слова, але моя любов до Нього була такою, що у мене не вистачає слів, щоб це висловити. Я знаю, що жодна смертна людина не може любити Господа такою любов’ю, яку я відчув до Спасителя, поки Бог не відкриє йому це», – сказав Президент Річардс.

2. Президент Лоренцо Сноу

Коли Еллі Янг була маленькою дівчинкою, вона часто відвідувала свого дідуся, Президента Лоренцо Сноу, в його офісі в храмі. У той час членам сім’ї дозволялося відвідувати президентів храму в їхніх офісах. Одного вечора, проводжаючи Еллі з храму, Президент Сноу раптово зупинив Еллі в коридорі і розповів їй про свій божественний досвід у храмі. «Саме тут Господь Ісус Христос явився мені в момент смерті Президента Вудраффа. – сказав Президент Сноу Еллі. – Він наказав мені зараз же піти і реорганізувати Перше Президентство Церкви, а не чекати, як це робилося після смерті попередніх президентів, і що я маю бути наступником Президента Вудраффа (як Президент Церкви)».

3. Президент Джордж К. Кеннон

Джозеф Дін записав свідчення Джорджа К. Кеннона про те, як він бачив Христа в храмі Солт-Лейк Сіті. Президент Кеннон почав з того, що приніс своє свідчення. Він заявив, що він «бачив обличчя [Христа] і чув Його голос». Потім Дін записав, що Президент Кеннон мовчав, доки не відновив контроль над своїми емоціями, після чого він свідчив про Бога і сказав, що бачив Його обличчя, а також чув Його голос (George Q Cannon: A Biography by Davis Bitton pg. 415 ).

4. Старійшина Орсон Ф. Уїтні

Старійшина Орсон Ф. Уїтні розповів історію свого видіння про Гефсиманію, на Ювілейній конференції Асоціації взаємного вдосконалення у 1925 році. Він сказав, що бачив Спасителя «так само ясно, як бачу присутніх тут» і спостерігав за Христом, що молився в саду. Він спостерігав за тим, як засипали апостоли, і Христос їх будив, а потім побачив Його після Розп’яття в якості воскреслої істоти. Він благав Спасителя дозволити йому слідувати за Ним, але його попросили залишитися на землі, щоб закінчити свою роботу: «Це було так виразно, так реально, що я відчував навіть тепло Його грудей, до яких я пригорнувся. Потім Він сказав: ‘Ні, сину мій; вони закінчили свою роботу і можуть йти зі Мною, а ти маєш залишитися і закінчити свою’». Уїтні сказав Спасителю: «Добре, але обіцяй мені, що в кінці кінців я прийду до Тебе». Спаситель з любов’ю відповів: «Це буде залежати тільки від тебе самого».

5. Пророк Джозеф Сміт

Більшість Святих Останніх Днів знають, що Небесний Батько і Ісус Христос явилися Джозефу Сміту в Священному Гаю в 1820 році, але багато хто, можливо, не знає, що пізніше Спаситель являвся Джозефові багато разів в його житті.

У 1836 році, після освячення Кертлендського храму, Джозеф Сміт і Олівер Каудері молилися на першому поверсі храму. Завіси за кафедрою впали і там вони побачили Господа. Про Спасителя Джозеф написав: «Його очі були наче полумʼя вогненне; волосся на Його голові було біле, наче чистий сніг; Його обличчя сяяло яскравіше сонця, а Його голос був немов шум великої води, саме голос Єгови» (УЗ 110:3). Христос сказав, що приймає храм і багато людей будуть мати рясні благословення, тому що таїнства стали доступними.

У 1831 році Джозеф Сміт і Сідней Рігдон переїхали до Огайо, щоб працювати над перекладом Біблії Джозефа Сміта. У той час як вони працювали над перекладом Євангелії від Івана, вони усвідомили, що багато істин, що стосуються спасіння, було втрачено. Приблизно через шість місяців після прибуття до Огайо, вони обидва побачили в видінні Бога і Ісуса Христа в Целестіальному Царстві, а також інші ступені слави. Це видіння записане в УЗ 76.

Ця стаття була написана англійською мовою Kaeley Scruggs та опублікована на сайті ldsliving.com під назвою «5 Amazing Accounts of Prophets or Apostles Who Have Seen Christ on Earth»
Українська© 2017 LDS Living, A Division of Deseret Book Company | Englsih © 2017 LDS Living, A Division of Deseret Book Company.

 

The following two tabs change content below.

Позаштатний працівник

Ця публікація була написана/перекладена одним із позаштатних працівників сайту faith.in.ua Якщо ви маєте зацікавленість надати матеріали (тексти, відео, графіка, та ін.), будь ласка, повідомте нам на пошту: [email protected]